Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (1709 entries)

en: Registering for this site is easy, just fill in the fields below and we'll get a new account set up for you in no time.
bg: Регистрацията е изключително лесна. Просто попълнете полетата по-долу, а ние ще създаден нов акаунт за Вас мигновено.

en: Forum Topic Tags
bg: Тагове на форумна тема

en: <p class="serif">Read the rest of this page &rarr;</p>
bg: <p class="serif">Прочетете останалата част &rarr;</p>

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. To change your avatar, please create an account with <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
bg: Вашият аватар ще се използва в профила Ви, както и в целия сайт. За да промените аватара си, моля създайте си акаунт в <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a>, като използвате същия email адрес, който използвахте при регистрацията в този сайт.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
bg: Съжаляваме, няма намерени публикации по зададените критерии.

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: No posts found. Try a different search?
bg: Няма намерени публикации. Опитайте с различен критерии за търсене.

en: Email Notification
bg: Известия по Имейл

en: Edit this page.
bg: Редактиране на тази страница.

en: Site
bg: Сайт

en: Please <a href="%s" title="Create an account">create an account</a> to get started.
bg: Моля, създайте си акаунт, ако нямате, от тук може да <a href="%s" title="Създадете акаунт">създадете акаунт</a>.

en: Profile Settings
bg: Настройки на профила

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
bg: Вашият аватар ще се използва в профила Ви, както и в целия сайт. Ако имате акаунт в <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a>, който е свързан с email адреса Ви, ние ще го използваме. В противен случай може да качите изображение от Вашия компютър.

en: If you'd like to delete your current avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
bg: Ако искате да изтриете Вашия текущ аватар, моля използвайте бутона за изтриване на аватар.

en: Delete My Avatar
bg: Изтрий аватара ми

en: Crop Your New Avatar
bg: Оразмерете Вашият нов аватар

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
bg: Съжаляваме, но търсите нещо, което го няма тук.

en: Change Avatar
bg: Промяна на аватар

en: Next Entries &rarr;
bg: Следващи статии &rarr;

en: Members Directory
bg: Потребителска директория

en: Delete Avatar
bg: Изтрийте аватар

en: Avatar to crop
bg: Аватар за оразмеряване

en: Avatar preview
bg: Преглед на аватара

en: Groups Directory
bg: Директория на групите

en: Upload an image to use as an avatar for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
bg: Качете изображение, което ще се използва за аватар на тази група. Изображението ще се показва на главната страница на групата и в резултатите при търсене.

en: &larr; Previous Entries
bg: &larr; Предишни статии

en: If you'd like to remove the existing avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
bg: Ако искате да изтриете Вашия текущ аватар, моля използвайте бутона за изтриване на аватар.

en: Crop Avatar
bg: Оразмерете аватар

en: To skip the avatar upload process, hit the "Next Step" button.
bg: За да пропуснете процеса с качване на аватар, кликнете "Следваща стъпка".

en: Crop Group Avatar
bg: Оразмерете аватара на групата

en: Links
bg: Връзки

en: Leave a reply
bg: Оставете отговор

[ctx: Home page banner link title]
en: Home
bg: Начало

en: Search for:
bg: Търси за:

[ctx: Sticky post]
en: Featured
bg: Препоръчани

en: 1 member | %d members
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: %d потребители

en: Edit this entry
bg: Редактиране на този пост

en: Password Protected
bg: Защитен с парола

en: Enter the password to view comments.
bg: Въведете паролата, за да видите коментарите.

en: Comments are closed, but <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.
bg: Коментарите са ограничени, но <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">тракбакс</a> и пингбакс работят.

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са ограничени

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Вашият коментар изчаква модерация.

en: Theme activated! This theme contains <a href="%s">custom header image</a> support and <a href="%s">sidebar widgets</a>.
bg: Темата е активирана! Тази тема съдържа поддръжка на <a href="%s">custom header image(специално заглавно изображение)</a> и <a href="%s">sidebar widgets(лента с джаджи)</a>.

en: The fourth footer widget area
bg: Четвъртото долна област на джаджите

en: Primary Navigation
bg: Основна навигация

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
bg: За съжаление, няма прикачени файлове, които отговарят на зададените критерии.

en: Fourth Footer Widget Area
bg: Четвърто долно пространство на джаджите

en: The third footer widget area
bg: Третото долно пространство на джаджите

en: Third Footer Widget Area
bg: Трето долно пространство на джаджите

en: The second footer widget area
bg: Второто долно пространство на джаджите

en: Second Footer Widget Area
bg: Второ долно пространство на джаджите

en: The first footer widget area
bg: Първото долно пространство на джаджите

en: First Footer Widget Area
bg: Първо долно пространство на джаджите

en: The sidebar widget area
bg: Областта на Лента с притурките

en: Proudly powered by <a href="%1$s">WordPress</a> and <a href="%2$s">BuddyPress</a>.
bg: С гордост се задвижва от <a href="%1$s">WordPress</a> и <a href="%2$s">BuddyPress</a>.

en: You must be <a href="%1$s">logged in</a> to post a comment.
bg: Трябва да <a href="%1$s">влезете</a> , за да публикувате коментар.

en: Forums Directory
bg: Директория на форумите

en: 1 trackback | %d trackbacks
bg[0]: 1 Тракбак
bg[1]: %d Тракбакa

en: 1 response to %2$s | %1$s responses to %2$s
bg[0]: 1 отговор на %2$s
bg[1]: %1$s отговора на %2$s

en: Link to full size image
bg: Линк към цялата снимка

en: Full size is %s pixels
bg: Пълен размер е %s пиксела

en: Edit comment
bg: Редактиране на коментар

note: translators: 1: comment author url, 2: comment author name, 3: comment permalink, 4: comment date/timestamp
en: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> said on <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s</span></a>
bg: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> said on <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s</span></a>"msgstr "<a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> каза на <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s</span></a>

en: 1 Comment &#187;
bg: 1 коментар &#187;

en: % Comments &#187;
bg: % коментара &#187;

en: Not Found
bg: Не е намерено

en: Site Activity
bg: Активност на сайта

en: Permanent Link to
bg: Постоянен линк към

en: Read the rest of this entry &rarr;
bg: Прочетете останалото от тази статия &rarr;

en: No Comments &#187;
bg: Няма коментари &#187;

en: or press esc to cancel.
bg: или натиснете Esc, за да се откажете.

en: You are browsing the archive for %1$s.
bg: Вие претърсвате архива за %1$s.

en: View Thread / Permalink
bg: Виж тема / Постоянен адрес

[ctx: Post written by...]
en: by %s
bg: от %s

en: Pages:
bg: Страници:

en: %1$s <span>in %2$s</span>
bg: %1$s <span>в %2$s</span>

en: In reply to:
bg: В отговор на:

en: There was a problem posting your update, please try again.
bg: Появи се проблем при публикуването на обновлението. Опитайте отново.

en: There was an error posting that reply, please try again.
bg: Възникна грешка при публикуването на отговора. Моля опитайте отново.

en: We're sorry, but we can't find the page that you're looking for. Perhaps searching will help.
bg: Съжаляваме, но не можем да намерим страницата, която търсите. Може би с търсачката ще ви помогне.

note: #-#-#-#-#  tmp-buddypress.pot (BuddyPress 2.3.2.1)  #-#-#-#-# Plugin URI of the plugin/theme Author URI of the plugin/theme
en: https://buddypress.org/
bg: https://buddypress.org

note: Description of the plugin/theme
en: BuddyPress helps you run any kind of social network on your WordPress, with member profiles, activity streams, user groups, messaging, and more.
bg: BuddyPress ви помага да създадете и управлявате социална мрежа в сайта си на WordPress с профили на членове, потоци активност, потребителски групи, съобщения и още много.

note: Author of the plugin/theme
en: The BuddyPress Community
bg: BuddyPress Общността

en: Field Group Description
bg: Поле за групово описание

en: Field Group Name
bg: Име на групата полета

en: Please make sure you give the group a name.
bg: Не забравяйте да дадете име на грпата

en: Edit Field Group
bg: Редактиране на полето за Групата

en: Type
bg: Тип

en: Required
bg: Задължително

en: Requirement
bg: Изискване

en: Enforce field visibility
bg: Привеждане в изпълнение на видимо поле

en: Allow members to override
bg: Позволете членовете да имат приоритет

en: Not Required
bg: Незадължително

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Description
bg: Описание

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Name
bg: Име

en: Submit
bg: Изпращане

en: %s require at least one option.
bg: %s изисква най-малко една опция.

en: These field options are invalid.
bg: Тези опции полета са невалидни.

en: The profile field type %s is not registered.
bg: Профилното тип поле %s не е регистрирано.

en: Profile field type is missing.
bg: Профилния тип поле липсва.

en: Profile field requirement is missing.
bg: Профилното изискващо поле липсва.

en: Profile fields must have a name.
bg: Профилните полета трябва да имат име.

en: Edit Field
bg: Редактирайте поле

en: Add Another Option
bg: Добавете друга опция

en: Default Value
bg: Стойност по подразбиране

en: Descending
bg: Низходящ

en: Ascending
bg: Възходяща

en: Custom
bg: Ръчна

en: Sort Order:
bg: Подредба:

en: Please enter options for this Field:
bg: Моля, въведете опции за това поле:

[ctx: xprofile field type]
en: URL
bg: Адрес

[ctx: xprofile field type]
en: Text Box
bg: Текстово поле

[ctx: xprofile field type]
en: Multi-line Text Area
bg: Поле за дълъг текст

[ctx: xprofile field type]
en: Drop Down Select Box
bg: Падащо меню

[ctx: xprofile field type]
en: Radio Buttons
bg: Бутони за избор

[ctx: xprofile field type]
en: Number
bg: Число

[ctx: xprofile field type]
en: Multi Select Box
bg: Поле за избор на опции

en: Clear
bg: Изчисти

[ctx: xprofile field type]
en: Date Selector
bg: Избор на дата

[ctx: xprofile field type category]
en: Single Fields
bg: Единични полета

[ctx: xprofile field type]
en: Checkboxes
bg: Полета за отметка

[ctx: xprofile field type category]
en: Multi Fields
bg: Полета с множествена информация

en: This field's visibility cannot be changed.
bg: Видимостта на това поле не може да бъде променена.

en: Profile not recently updated.
bg: Профилът не е актуализиран наскоро.

en: Profile updated %s
bg: Профилът е обновен преди %s

en: This member's profile settings have been saved.
bg: Настройките на този профил са запазени.

en: Your profile settings have been saved.
bg: Настройките на профила ви са запазени.

[ctx: My Account Settings sub nav]
en: Profile
bg: Профил

en: Changes saved.
bg: Промените са запазени.

[ctx: Avatar alt]
en: Profile picture of %s
bg: Снимка на %s

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Profile Photo
bg: Промяна на профилната снимка

[ctx: Page title]
en: My Profile
bg: Моят профил

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: Profile settings sub nav]
en: Profile Visibility
bg: Публичност на профила

[ctx: My Account Profile]
en: Profile
bg: Профил

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: View
bg: Преглед

[ctx: Profile header sub menu]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Profile Photo
bg: Смяна на снимката

[ctx: Profile header sub menu]
en: View
bg: Преглед

[ctx: Visibility level setting]
en: My Friends
bg: Моите приятели

[ctx: Profile header menu]
en: Profile
bg: Профил

[ctx: Visibility level setting]
en: Everyone
bg: Всички

[ctx: Visibility level setting]
en: Only Me
bg: Само за мен

[ctx: Visibility level setting]
en: All Members
bg: Всички членове

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: Profile Photo
bg: Профилна снимка

en: This field can be seen by: <span class="%s">%s</span>
bg: Това поле може да се види от: <span class="%s">%s</span>

[ctx: Component page <title>]
en: Extended Profiles
bg: Разширени профили

en: (Sign-up)
bg: (Регистрирай се)

[ctx: xprofile field type category]
en: Other
bg: Други

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: User marked as a spammer
bg: Потребителят е маркиран като спамър.

en: (Required)
bg: (Задължително)

en: There was an error deleting the %s. Please try again.
bg: Стана грешка с триенето на %s. Моля, опитайте отново.

en: The %s was deleted successfully!
bg: %s беше изтрито успешно!

en: option
bg: опция

en: field
bg: поле

en: There was an error saving the field. Please try again.
bg: Стана грешка при запазване на полето. Моля, опитайте отново.

en: The field was saved successfully.
bg: Полето е запазено успешно

en: The group was deleted successfully.
bg: Групата беше изтрита успешно

en: The group was saved successfully.
bg: Групата беше запазена успешно.

en: Add New Group
bg: Добавете нова група

en: There was an error saving the group. Please try again.
bg: Стана грешка с триенето на групата. Моля, опитайте отново.

en: * Fields in this group appear on the signup page.
bg: * Полетата в тази група се появяват на страницата за регистрация.

en: You have no groups.
bg: Вие нямате групи

en: There are no fields in this group.
bg: Няма полета в тази група

en: Fields for "%s" Group
bg: Полета за "%s" група

en: Add New Field
bg: Добавете ново поле

en: (Primary)
bg: (Основна)

[ctx: Settings page header]
en: Profile Fields
bg: Полета на профила

en: Add New Field Group
bg: Добавете ново поле за група

[ctx: xProfile admin page title]
en: Profile Fields
bg: Полета на профила

[ctx: Admin Users menu]
en: Profile Fields
bg: Полета от профила

en: %s changed their profile picture
bg: %s промени профилната си снимка

en: %s&#8217;s profile was updated
bg: Профилът на %s е обновен

en: Profile Updates
bg: Обновявания на профила

en: Updated Profile Photos
bg: Подобрени профилни снимки

en: Updated Profile
bg: Профилът е обновен

en: Member changed profile picture
bg: Потребител си смени профилната снимка

en: There was a problem marking messages as read.
bg: Проблем при маркирането на съобщенията като прочетени.

en: There was a problem deleting messages.
bg: Проблем при изтриването на съобщенията.

en: There was a problem marking messages as unread.
bg: Проблем при маркирането на съобщенията като непрочетени.

en: There was a problem sending that reply. Please try again.
bg: Проблем при изпращането на отговор. Опитайте отново.

en: There was a problem closing the notice.
bg: Проблем при затварянето на известие.

en: Error leaving group
bg: Грешка при напускане на група

en: Membership Requested
bg: Членството е поискано

en: Error requesting membership
bg: Грешка при поискване на членство

en: Error joining group
bg: Грешка при поискване на членство

en: There was a problem rejecting that request. Please try again.
bg: Появи се проблем при отказването на заявката. Опитайте отново.

en: There was a problem accepting that request. Please try again.
bg: Появи се проблем при приемането на заявката. Опитайте отново.

en: Request Pending
bg: Заявката е в очакване

en: Friendship request could not be cancelled.
bg: Поканата за приятелсво не може да бъде отменена.

en:  Friendship could not be requested.
bg: Приятелството не беше поискано.

en: There was a problem when deleting. Please try again.
bg: Появи се проблем при изтриването. Опитайте отново.

en: %s has previously requested to join this group. Sending an invitation will automatically add the member to the group.
bg: %s вече е поискал да се присъедини към тази група. Изпращането на покана автоматично ще го направи член на групата.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave the page, the changes will be lost.
bg: Профилът ви има незапазени промени. Ако напуснете тази страница, промените ще бъдат загубени.

en: There was a problem posting your update. Please try again.
bg: Обновяването не беше публикувано. Опитайте отново.

en: Show all comments for this thread
bg: Покажи всички коментари към тази тема

en: Show all %d comments
bg: Покажи всички %d коментари

en: Show all
bg: Покажи всички

en: Rejected
bg: Отказан

en: My Favorites
bg: Любими

en: Are you sure you want to leave this group?
bg: Сигурни ли сте, че искате да напуснете тази група?

en: comments
bg: коментари

en: BuddyPress Legacy
bg: BuddyPress наследство

en: Accepted
bg: Приет

en: Send an email notice when:
bg: Изпрати имейл когато:

en: Visibility
bg: Видимост

en: Change Password <span>(leave blank for no change)</span>
bg: Променете паролата <span>(оставете празно, ако не желаете да я променяте)</span>

en: Account Email
bg: Имейл адрес

en: Lost your password?
bg: Забравена парола?

en: Password Lost and Found
bg: Парола Изгубена и намерена

en: Current Password <span>(required to update email or change current password)</span>
bg: Настояща Парола <span>(задължително да се актуализира имейл или да смените текущата парола )</span>

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
bg: Изтриването на профила ще изтрие цялото създадено съдържание. Няма да може да бъде вързстановено.

en: I understand the consequences.
bg: Разбирам последствията

en: This user is a spammer.
bg: Този потребител публикува спам.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
bg: Изтриването на профила ще изтрие цялото съдържание, което сте създали. Няма да може да бъде възстановено.

en: %s's Profile
bg: Профил на %s

en: Change
bg: Промени

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, please create an account with <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
bg: Вашата профилна снимка ще бъде използвана във вашия профил, както и в уебсайта. За да смените профилната си снимка, трябва да създадете свой акаунт в <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> използвайки същия имейл адрес, с койте сте се регистрирали в този уебсайт.

en: Editing '%s' Profile Group
bg: Редактиране на '%s'

en: Profile Photo preview
bg: Преглед на снимката на профила

en: Crop Your New Profile Photo
bg: Изрязване на вашата нова профилна снимка

en: Profile Photo to crop
bg: Снимка за изрязване

en: Click below to select a JPG, GIF or PNG format photo from your computer and then click 'Upload Image' to proceed.
bg: Кликнете по-долу, за да изберете изображение във формат JPG, GIF или PNG и след това кликнете 'Качи изображение', за да продължите.

en: Change Profile Photo
bg: Промяна на снимката

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
bg: Това е снимката на профила ви и ще се показва в него и навсякъде в сайта. Ако имате <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a>, свързан с имейл адреса на профила си, ще използваме него. Или може да качите снимка от компютъра си.

en: Date Received
bg: Дата на получаване

en: This member has no notifications.
bg: Този потребител няма известия.

en: Notification
bg: Известие

en: You have no unread notifications.
bg: Нямате непрочетени известия.

en: This member has no unread notifications.
bg: Този потребител няма непрочетени съобщения.

en: You have no notifications.
bg: Нямате известия.

en: Send Reply
bg: Изпрати отговор

en: Delete Conversation
bg: Изтриване на разговора

en: Send a Reply
bg: Изпрати коментар

en: Conversation between %s recipients.
bg: Разговор между %s получатели.

en: Conversation between %s and you.
bg: Разговор между Вас и %s.

en: You are alone in this conversation.
bg: Сами сте в този разговор.

en: Sorry, no notices were found.
bg: Съжаляваме, няма намерени известия.

en: Delete Message
bg: Изтрийте съобщение

en: Sent:
bg: Изпрати:

en: Sorry, no messages were found.
bg: Съжаляваме, няма намерени съобщения.

en: Unread
bg: Непрочетени

en: To:
bg: До:

en: View Message
bg: Прегледайте съобщението

en: From:
bg: От:

en: From
bg: От

en: Select all
bg: Избор на всички

en: Send Message
bg: Изпрати съобщение

en: Message
bg: Съобщение

en: Subject
bg: Тема

en: This is a notice to all users.
bg: Това е известие до всички потребители.

en: Send To (Username or Friend's Name)
bg: Изпратете до (Потребителско име или име на приятел)

[ctx: Group member count]
en: %d member | %d members
bg[0]: %d член
bg[1]: %d членове

en: You have no outstanding group invites.
bg: Вие нямате издадени покани за групи.

en: You have no pending friendship requests.
bg: Вие нямате чакащи заявки за приятелство.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
bg: Вие успешно създадохте акаунт! Може да влезете в него, като използвате потребителското име и паролата, които току-що избрахте.

en: Complete Sign Up
bg: Регистрирайте се

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
bg: Вие успешно създадохте акаунт! За да започнете да използвате пълната функционалност на сайта, Вие трябва да активирате акаунта си чрез email, който току-що Ви изпратихме на посочения адрес.

en: Site Title
bg: Заглавие на сайта

en: Blog URL
bg: Връзка към блога

en: Yes, I'd like to create a new site
bg: Да, желая да създам нов сайт

en: Who can see this field?
bg: Кой може да види това поле?

en: Blog Details
bg: Детайли за блога

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
bg: Промяна

en: This field can be seen by: <span class="current-visibility-level">%s</span>
bg: Това поле ще може да бъде видяно от: <span class="current-visibility-level">%s</span>

en: Profile Details
bg: Детайли за профила

en: Confirm Password
bg: Потвърдете паролата

en: Choose a Password
bg: Изберете парола

en: Email Address
bg: Имейл Адрес

en: (required)
bg: (задължително)

en: Account Details
bg: Детайли за акаунта

en: Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.
bg: Регистрацията отнема секунди - просто попълнете полетата отдолу и профилът ви ще бъде създаден веднага.

en: User registration is currently not allowed.
bg: Регистрация на потребител в момента не е разрешена.

en: Newest Registered
bg: Най-новия регистриран

en: Activation Key:
bg: Активационен ключ:

en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
bg: Вашият акаунт беше активиран успешно! Сега може да <a href="%s">влезете</a> с паролата и потребителското си име.

en: Please provide a valid activation key.
bg: Моля, посочете валиден ключ за активиране.

en: All of your friends already belong to this group.
bg: Всичките ви приятели вече са в групата.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
bg: Вашият акаунт е активиран успешно! Детайлите за акаунта са изпратени до имейла, който сте посочили.

en: Group invitations can only be extended to friends.
bg: Груповите покани са само за приятели.

en: Once you've made some friendships, you'll be able to invite those members to this group.
bg: След като добавите приятели, ще можете да ги поканите в групата.

en: Send Invites
bg: Изпратете покани

en: There are no pending membership requests.
bg: Няма чакащи заявки за членство.

en: Reject
bg: Откажете

en: Accept
bg: Приемете

en: Send Request
bg: Изпрати заявка

en: Comments (optional)
bg: Коментари (незадължително)

en: Select friends to invite.
bg: Изберете приятели, които да поканите.

en: No members were found.
bg: Не бяха открити членове.

en: You are requesting to become a member of the group '%s'.
bg: Вие желаете да се присъедините към група '%s'.

en: Group Mods
bg: Модератори

en: Group Admins
bg: Администратори

en: You will auto join this group when you start a new topic.
bg: Вие автоматично ще се присъедините към групата, когато пуснете нова тема.

en: Post a New Topic:
bg: Добавете нова тема:

en: This topic is closed, replies are no longer accepted.
bg: Тази тема е затворена, отговори вече не се приемат.

en: Post Reply
bg: Отговори

en: Add a reply:
bg: Добавяне на отговор:

en: You will auto join this group when you reply to this topic.
bg: Вие автоматично ще се присъедините към групата, когато публикувате отговор в тази тема.

en: There are no posts for this topic.
bg: Няма публикации за тази тема.

en: %1$s said %2$s:
bg: %1$s каза %2$s:

en: Topic tags:
bg: Тагове на темата:

en: New Reply
bg: Нов Отговор

en: Edit:
bg: Редактирай:

en: This topic does not exist.
bg: Темата не съществува.

en: Forum Directory
bg: Директория на форумите

en: I understand the consequences of deleting this group.
bg: Разбирам последиците от изтриването на тази група.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
bg: ВНИМАНИЕ: Изтриването на групата ще премахне завинаги ЦЯЛОТО съдържание, свързано с нея. Последиците са необратими. Бъдете внимателни с тази опция.

en: This group has no members.
bg: В тази група няма членове.

en: Remove from group
bg: Премахване от групата

en: Remove this member
bg: Премахване на този потребител

en: Promote to Mod
bg: Повишете в модератор

en: Kick and ban this member
bg: Изритайте и забранете достъпа на този потребител

en: Unban this member
bg: Премахване на забраната за потребителя

en: Remove Ban
bg: Премахнете забраната

en: (banned)
bg: (достъп - забранен)

en: Crop Profile Photo
bg: Изрязване на профилната снимка

en: Notify group members of these changes via email
bg: Уведомяване на потребителите в групата за промените по имейл.

en: Newly Created
bg: Новосъздадени

en: Most Members
bg: Най-много членове

en: All Groups <span>%s</span>
bg: Групи <span>%s</span>

en: There were no groups found.
bg: Няма намерени групи.

en: Finish
bg: Край

en: Next Step
bg: Следваща стъпка

en: Create Group and Continue
bg: Създайте група и продължете

en: Back to Previous Step
bg: Предишна стъпка

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
bg: След като се създадете приятелства, ще можете да каните и други в групата.

en: Remove Invite
bg: Премахни покана

en: Select people to invite from your friends list.
bg: Изберете хора, които да поканите, от Вашия списък с приятели.

en: Profile photo preview
bg: Преглед

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
bg: За да прескочите качването на снимка за профила на групата, натиснете бутон "Следваща стъпка".

en: Crop Group Profile Photo
bg: Изрязване на профилната снимка на групата

en: Profile photo to crop
bg: Изрязване на профилната снимка

en: Upload Image
bg: Качете изображение

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
bg: Качване на изображение, което да бъде използвано за снимка на груповия профил. Изображението ще бъде показано на основната страница на групата, както и в списъка с резултати при търсене.

en: <strong>Attention Site Admin:</strong> Group forums require the <a href="%s">correct setup and configuration</a> of a bbPress installation.
bg: <strong>Моля за внимание от страна на администратора на този сайт:</strong> Форумите на групата изискват <a href="%s">правилно създаване и конфигуриране на</a> bbPress инсталация.

en: Should this group have a forum?
bg: Тази група трябва ли да има форум?

en: Which members of this group are allowed to invite others?
bg: Кои членове на тази група могат да канят други?

en: Group Invitations
bg: Покани за  групата

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
bg: Тази група няма да бъде включена в директорията с групите, както и в резултатите при търсене.

en: Only users who are invited can join the group.
bg: Към тази група могат да се присъединят само потребители с покана.

en: This is a hidden group
bg: Това е скрита група

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
bg: Съдържанието и действията на групата ще се виждат само от членовете й.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
bg: Само потребители, които са пожелали членство и са приети, могат да се присъединят към тази група.

en: This is a private group
bg: Това е лична група

en: Group content and activity will be visible to any site member.
bg: Съдържанието и действията на групата ще се виждат от всеки член на сайта.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
bg: Тази група ще бъде включена в директорията с групите, както и в резултатите при търсене.

en: Any site member can join this group.
bg: Веки член на сайта може да се присъедини към тази група.

en: This is a public group
bg: Това е публична група

en: Privacy Options
bg: Опции за сигурност

en: Group Description (required)
bg: Описание на групата (задължително)

en: Group Name (required)
bg: Име на групата (задължително)

en: You are not a member of any groups so you don't have any group forums you can post in. To start posting, first find a group that matches the topic subject you'd like to start. If this group does not exist, why not <a href='%s'>create a new group</a>? Once you have joined or created the group you can post your topic in that group's forum.
bg: Вие не сте член на нито една група, така че неможете да пишете във  форума на групите,. За да започнете да публикувате, първо намерете група, която съвпада с Вашите интереси, за които желаете да пишете. Ако тази група не съществува, защо тогава не я <a href='%s'>създадете</a>? Веднъж присъединил се или създал група, Вие може да публикувате теми във форума на тази група.

en: Post Topic
bg: Публикувайте тема

en: Post In Group Forum:
bg: Публикувайте във форума на групата:

en: Tags (comma separated):
bg: Тагове(разделени със запетая):

en: Content:
bg: Съдържание:

en: Create New Topic:
bg: Създаване на нова тема:

en: Unreplied
bg: Без отговор

en: Most Posts
bg: Най-много публикации

en: My Topics <span>%s</span>
bg: Мои Теми <span>%s</span>

en: All Topics <span>%s</span>
bg: Всички теми <span>%s</span>

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: in %1$s
bg: в %1$s

en: Sorry, there were no forum topics found.
bg: Съжаляваме, няма намерени форумни теми.

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: Started by %1$s
bg: Започната от %1$s

en: Permanent link to this post
bg: Постоянна връзка към тази публикация

en: Last Active
bg: Последно активни

en: My Sites <span>%s</span>
bg: Мои Сайтове <span>%s</span>

en: All Sites <span>%s</span>
bg: Сайтове <span>%s</span>

en: Site registration is currently disabled
bg: Регистрацията на сайта е изключена в момента

en: Select your File
bg: Селектирайте вашия файл

[ctx: Uploader: Drop your file here - or - Select your File]
en: or
bg: или

en: Drop your file here
bg: Пуснете файла си тук

en: Sorry, there were no sites found.
bg: Съжаляваме, но няма намерен сайтове.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
bg: Уеб браузъра на вашето устройство не може да се използва за качване на файлове.

en: Upload Limit Exceeded
bg: Лимитът за качване е превишен

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
bg: Ако желаете да премахнете съществуващата снимка на груповия профил без да качвате нова, моля използвайте бутона "Изтриване на снимката на груповия профил".

en: Delete Group Profile Photo
bg: Изтриване на снимката на профила на групата

en: Delete Profile Photo
bg: Изтриване на профилната снимка

en: Delete My Profile Photo
bg: Изтриване на моята профилна снимка

en: If you'd like to delete your current profile photo but not upload a new one, please use the delete profile photo button.
bg: Ако желаете да изтриете вашата настояща профилна снимка без да качвате нова, моля използвайте бутона за изтриване на профилната снимка.

en: Crop Image
bg: Оразмери изображение

en: Your browser does not support this feature.
bg: Вашият браузър не поддържа тази функция.

en: Capture
bg: Улавяне

en: Save
bg: Запази

en: Post in
bg: Публикувай в

en: What's new, %s?
bg: Какво ново, %s?

en: Post Update
bg: Публикувай

en: What's new in %s, %s?
bg: Какво ново в %s, %s?

en: &mdash; Everything &mdash;
bg: &mdash; Всичко &mdash;

en: Show:
bg: Покажи:

en: RSS Feed
bg: RSS хранилка за активността

[ctx: Number of new activity mentions]
en: %s new | %s new
bg[0]: %s ново
bg[1]: %s нови

en: Mentions
bg: Споменавания

en: Activity that I have been mentioned in.
bg: Действие, при което съм споменат.

en: My Favorites <span>%s</span>
bg: Любими <span>%s</span>

en: My Groups <span>%s</span>
bg: Мои Групи <span>%s</span>

en: The activity I've marked as a favorite.
bg: Действие, което съм маркирал като любимо.

en: The activity of groups I am a member of.
bg: Активноста на групите, в които съм член

en: My Friends <span>%s</span>
bg: Приятели <span>%s</span>

en: All Members <span>%s</span>
bg: Потребители <span>%s</span>

en: The activity of my friends only.
bg: Само активността на моите приятели.

en: The public activity for everyone on this site.
bg: Публичните действия за всеки на този сайт.

en: Remove Favorite
bg: Не Ми е любим

en: Favorite
bg: Любим

en: Mark as Favorite
bg: Марикирайте като любимо

en: Comment <span>%s</span>
bg: Коментар<span>%s</span>

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>
bg: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>"msgstr "<a href="%1$s">%2$s</a>отговори<a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>

en: View Conversation
bg: Преглед на разговора

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
bg: Няма намерени действия. Опитайте с друг филтър.

en: There is a pending change of your email address to <code>%1$s</code>.<br />Check your email (<code>%2$s</code>) for the verification link. <a href="%3$s">Cancel</a>
bg: Има заявление за промяна на имейл адреса ви за<code>%1$s</code>.<br />Проверете дали сте получили връзка за потвърждаване на (<code>%2$s</code>). <a href="%3$s">Отмяна</a>

en: Load More
bg: Зареди още

en: Capabilities
bg: Права

en: You have successfully dismissed your pending email change.
bg: Отменихте смяната на имейл адреса си.

en: You have successfully verified your new email address.
bg: Новият имейл адрес е потвърден.

en: There was a problem verifying your new email address. Please try again.
bg: Възникна проблем при потвърждението на новия имейл адрес. Моля опитайте отново.

en: %s was successfully deleted.
bg: %s беше изтрит.

en: This user's notification settings have been saved.
bg: Настройките за известия на този потребител са запазени.

en: Your notification settings have been saved.
bg: Настройките за известия бяха запазени успешно.

en: No changes were made to your account.
bg: Няма правени промени по вашия профил.

en: No changes were made to this account.
bg: Не са направени промени в този профил.

en: The new password must be different from the current password.
bg: Новата парола трябва да е различна от текущата парола.

en: Your settings have been saved.
bg: Настройките ви са запазени.

en: One of the password fields was empty.
bg: Едно от полетата за парола е празно.

en: Your current password is invalid.
bg: Паролата е невалидна.

en: The new password fields did not match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Email address cannot be empty.
bg: Моля въведете имейл адрес.

en: That email address is already taken.
bg: Този имейл адрес е зает.

en: That email address is currently unavailable for use.
bg: Този имейл адрес не може да се използва.

en: [%s] Verify your new email address
bg: [%s] Потвърждаване на новия имейл адрес

en: That email address is invalid. Check the formatting and try again.
bg: Невалиден имейл адрес.

en: Go
bg: Хайде

en: Dear %1$s,
    
    You recently changed the email address associated with your account on %2$s.
    If this is correct, please click on the following link to complete the change:
    %3$s
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to take this action or if you have received this email in error.
    
    This email has been sent to %4$s.
    
    Regards,
    %5$s
    %6$s
bg: Привет, %1$s,
    
    Променихте имейл адреса, който се асоциира с акаунта ви %2$s.
    Ако това е правилно, натиснете на тази връзка, за да потвърдите промяната:
    %3$s
    
    Игнорирайте и изтрийте това писмо, ако не желаете да правите промени и смятате, че това писмо ви е изпратено по грешка.
    
    Писмото е изпратено на %4$s.
    
    Поздрави,
    %5$s
    %6$s

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s notification | Viewing %1$s - %2$s of %3$s notifications
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s нотификация
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s нотификации

en: Newest First
bg: Първо най-новите

en: Oldest First
bg: Първо най-старите

[ctx: Notification screen action]
en: Unread
bg: Непрочетени

en: Viewing 1 notification
bg: Преглед на 1 известие

en: Date not found
bg: Датата не е намерена

en: Read
bg: Прочетени

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Unread
bg: Непрочетени

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Read
bg: Преглед

[ctx: My Account Notification pending]
en: Unread <span class="count">%s</span>
bg: Непрочетени <span class="count">%s</span>

[ctx: My Account Notification]
en: Notifications
bg: Известия

[ctx: Notification screen nav]
en: Read
bg: Прочетени

[ctx: My Account Notification pending]
en: Notifications <span class="count">%s</span>
bg: Известия <span class="count">%s</span>

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications <span class="%s">%s</span>
bg: Известия <span class="%s">%s</span>

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications
bg: Известия

[ctx: Notification screen nav]
en: Unread
bg: Непрочетени

[ctx: Page <title>]
en: Notifications
bg: Известия

en: Search Notifications...
bg: Търсене в известията...

en: Notifications marked as read
bg: Известия, маркирани като прочетени

en: Notifications marked as unread.
bg: Известия, маркирани като непрочетени

en: No new notifications
bg: Няма нови известия.

en: There was a problem deleting that notification.
bg: Възникна грешка при изтриването на известието.

en: There was a problem managing your notifications.
bg: Стана грешка с управлението на известията.

en: Notifications deleted.
bg: Известията са изтрити.

en: Notification successfully marked unread.
bg: Известието беше маркирано като непрочетено.

en: Notification successfully deleted.
bg: Известието беше успешно изтрито.

en: There was a problem marking that notification.
bg: Възникна проблем при отбелязването на известието.

en: Notification successfully marked read.
bg: Известието беше маркирано като прочетено.

en: Display Sitewide Notices posted by the site administrator
bg: Общи съобщения от администратор

en: %s Recipients
bg: %s Получатели

en: (BuddyPress) Sitewide Notices
bg: Общи известия

en: Sent %s
bg: Изпратено преди %s

en: %s recipients
bg: %s получатели

en: Private Message
bg: Лично съобщение

en: Send a private message to this user.
bg: Изпратете лично съобщение до този потребител.

en: Currently Active
bg: Активни в момента

en: Mark unread
bg: Маркиране като непрочетено

en: Mark read
bg: Маркиране като прочетено

en: Select Bulk Action
bg: Избор на масово действие

en: Delete Selected
bg: Изтрийте

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Unread
bg: Маркиране като непрочетени

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Read
bg: Маркиране като прочетени

[ctx: Message dropdown filter]
en: All
bg: Всички

[ctx: Message dropdown filter]
en: Unread
bg: Непрочетени

[ctx: Message dropdown filter]
en: Read
bg: Прочетени

en: Select
bg: Избор

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s message | Viewing %1$s - %2$s of %3$s messages
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s съобщение
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s съобщения

en: Select:
bg: Изберете:

en: Search Messages
bg: Търсене в съобщенията

en: %d unread | %d unread
bg[0]: %d непрочетено
bg[1]: %d непрочетени

en: Viewing 1 message
bg: Преглед на 1 съобщение

en: Remove star
bg: Премахване на звезда

en: Add star
bg: Добавяне на звезда

en: Unstar
bg: Без звезда

en: %s message was successfully unstarred | %s messages were successfully unstarred
bg[0]: %s успешно премахнване на звезда от съобщението
bg[1]: %s успешно премахнване на звездите от съобщенията

en: %s message was successfully starred | %s messages were successfully starred
bg[0]: %s съобщение беше успешно означето със звезда
bg[1]: %s съобщенията бяха успешно означени със звезда

en: Star the first message in this thread
bg: Постави звезда на първото съобщение в тази тема

en: Star
bg: Звезда

en: Not starred
bg: Без звезда

en: Remove all starred messages in this thread
bg: Отмяна на всички  съобщения със звезда в тази тема

en: A member sends you a new message
bg: Потребител Ви изпрати ново съобщение

en: Notice deleted.
bg: Известието е изтрито.

en: There was a problem deleting that notice.
bg: Възникна проблем при изтриването на това известие.

en: Notice activated.
bg: Известието е активирано.

en: There was a problem activating that notice.
bg: Възникна проблем при активацията на това известие.

en: Notice deactivated.
bg: Известието е деактивирано.

en: There was a problem deactivating that notice.
bg: Възникна проблем при деактивацията на това известие.

en: Messages <span>%s</span>
bg: Съобщения <span>%s</span>

en: Message sent successfully!
bg: Съобщението е изпратено успешно!

en: There was an error sending that notice. Please try again.
bg: Стана грешка при изпращане на бележката. Моля, опитайте отново.

en: Notice sent successfully!
bg: Известието е изпратено успешно!

en: There was an error sending that message. Please try again.
bg: Стана грешка с изпращането на съобщението. Моля, опитайте отново.

en: You have %s new private message | You have %s new private messages
bg[0]: Имате %s ново лично съобщение
bg[1]: Имате %s нови лични съобщения

en: %s sent you a new private message
bg: Ново лично съобщение от %s

en: You have %d new messages
bg: Вие имате %d нови съобщения

en: %1$s sent you a new message:
    
    Subject: %2$s
    
    "%3$s"
    
    To view and read your messages please log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
bg: Ново съобщение от %1$s
    
    Относно: %2$s
    
    "%3$s"
    
    За преглед и отговор, моля влезте в системата и отидете на: %4$s
    
    ---------------------

en: To disable these notifications, please log in and go to: %s
bg: Влезте в профила си и след това в %s, за да изключите тези известия.

en: New message from %s
bg: Ново съобщение от %s

en: My Messages
bg: Моите съобщения

en: All Member Notices
bg: Всички  потребителски известия

en: Inbox <span class="count">%s</span>
bg: Входящи <span class="count">%s</span>

en: Messages <span class="count">%s</span>
bg: Съобщения <span class="count">%s</span>

en: Compose
bg: Ново съобщение

en: Notices
bg: Известия

en: Starred
bg: Със звезда

en: Sent
bg: Изпратени

en: Inbox
bg: Входящи

en: Messages
bg: Съобщения

en: Messages <span class="%s">%s</span>
bg: Съобщения <span class="%s">%s</span>

en: Search Messages...
bg: Търсене на Съобщения...

en: Private Messages
bg: Лични съобщения

en: No Subject
bg: Няма тема

en: Re: %s
bg: Отг: %s

en: There was an error deleting messages.
bg: Възникна грешка при изтриването на съобщенията

en: Messages marked as unread.
bg: Съобщенията са маркирани като непрочетени.

en: Messages marked as read
bg: Съобщенията са маркирани като прочетени.

en: Messages deleted.
bg: Съобщенията са изтрити.

en: There was a problem managing your messages.
bg: Възникна проблем с управлението на съобщенията.

en: Message marked unread.
bg: Съобщенията са маркирани като непрочетени.

en: There was a problem marking that message.
bg: Възникна проблем с маркирането на съобщението.

en: Message marked as read.
bg: Съобщенията са маркирани като прочетени.

en: Message deleted.
bg: Съобщението е изтрито.

en: There was an error deleting that message.
bg: Възникна грешка при изтриването на това съобщение.

en: There was a problem sending your reply. Please try again.
bg: Възникна проблем с отговора. Моля, опитайте отново.

en: Your reply was sent successfully
bg: Вашият отговор е изпратен успешно

en: the sign-up has already been activated.
bg: регистрацията е активирана.

en: Recently Active Members
bg: Последно активни потребители

en: There are no recently active members
bg: Все още няма активни потребители

en: Profile photos of recently active members
bg: Снимки на най-активните членове напоследък

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recently Active Members
bg: Последно активни потребители

en: Who's Online
bg: Онлайн

en: Max Members to show:
bg: Максимален брой потребители за показване:

en: There are no users currently online
bg: В момента няма потребители на линия

en: Profile photos of online users
bg: Снимки на потребители, които са онлайн

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Who's Online
bg: Кой е онлайн

en: Default members to show:
bg: Броя потребители по подразбиране за показване е:

en: Max members to show:
bg: Максимален брой потребители за показване:

en: No one has signed up yet!
bg: Все още никой не се е регистрирал!

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest members
bg: Един динамичен списък на наскоро активни, популярни и най-новите членове

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Members
bg: Потребители

en: Activity RSS Feed
bg: RSS хранилка за активността

en: Viewing members of the type: %s
bg: Преглед на потребители от типа: %s

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s online member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s online members
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s онлайн член
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s онлайн членове

en: Your Profile Photo
bg: Профилна снимка

[ctx: Records the timestamp that the user registered into the activity stream]
en: registered %s
bg: регистрира %s

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member with friends | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members with friends
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s член с приятели
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s членовете с приятели

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s active member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s active members
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s активен член
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s активни членове

en: Viewing 1 member with friends
bg: Преглед на 1 член с приятели

en: Viewing 1 online member
bg: Преглед на 1 член онлайн

en: Viewing 1 active member
bg: Преглед на 1 активен член

en: Account Activated
bg: Акаунтът е активиран

en: Check Your Email To Activate Your Account!
bg: Проверете пощата си, за да потвърдите профила.

en: Your account is now active!
bg: Вашият акаунт е активиран!

en: This is a required field
bg: Това е задължително поле

en: The passwords you entered do not match.
bg: Въведената парола на съвпада.

en: Please make sure you enter your password twice
bg: Уверете се, че сте въвели паролата два пъти

en: You
bg: Ти

[ctx: Member profile view]
en: View
bg: Преглед

[ctx: Member profile main navigation]
en: Profile
bg: Профил

en: Search Members...
bg: Търсене на Потребители...

[ctx: component directory title]
en: Members
bg: Членове

en: Member type already exists.
bg: Типа членство вече съществува.

en: Activation email resent! Please check your inbox or spam folder.
bg: Имейлът за активация е изпратен отново. Проверете пощата си и папка спам.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has already been activated.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Регистрацията вече е потвърдена.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>:Вашия акаунт не е активиран. Проверете Вашата електронна поща за връзката за активиране.

en: If you have not received an email yet, <a href="%s">click here to resend it</a>.
bg: Ако още нямате имейл, <a href="%s">опитайте повторно изпращане</a>.

en: That username is already activated.
bg: Това потребителско име вече е активирано.

en: Could not create user
bg: Неуспешно създаване на потребител

en: Invalid activation key
bg: Грешен активационен ключ

en: The site is already active.
bg: Сайтът вече е активен.

en: The user is already active.
bg: Потребителят вече е активен.

en: Invalid activation key.
bg: Невалиден код за активация.

en: Sorry, that username already exists!
bg: Това потребителско име вече съществува!

en: Sorry, usernames must have letters too!
bg: Потребителското име трябва да има и букви!

en: Sorry, usernames may not contain the character "_"!
bg: Потребителското име не може да съдържа "_"!

en: Username must be at least 4 characters
bg: Потребителското Име трябва да бъде най-малко 4 символа

en: Usernames can contain only letters, numbers, ., -, and @
bg: Потребителското име може да съдържа букви, цифри, ., -, и @

en: That username is not allowed
bg: Не е позволено използването на това потребителско име

en: Please enter a username
bg: Въведете потребителско име

en: Sorry, that email address is already used!
bg: Този имейл адрес вече се използва!

en: Sorry, that email address is not allowed!
bg: Този имейл адрес не е позволен!

en: Please check your email address.
bg: Проверете имейл адреса си.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_update_user_last_activity() instead.
bg: Потребителските данни за last_activity вече не се съхранява в usermeta. Изполвайте този код bp_update_user_last_activity() вместо last_activity.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>:Вашия акаунт е маркирана като спамър.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_get_user_last_activity() instead.
bg: Потребителските данни за last_activity вече не се съхранява в usermeta. Изполвайте този код bp_get_user_last_activity() вместо last_activity.

en: Delete Account
bg: Изтрий акаунта

en: Edit Profile Photo
bg: Промяна на снимката

en: Edit Member
bg: Редактиране на член

en: Edit My Profile
bg: Редакция на профила ми

en: Confirm
bg: Потвърждаване

en: (less than 24 hours ago)
bg: (по-малко от 24 часа)

en: Last notified: %s
bg: Последно известен: %s

en: You are about to resend an activation email to the following accounts:
bg: Вие сте на път да изпрати имейл за активиране на следните акаунти:

en: You are about to resend an activation email to the following account:
bg: На път сте да изпратите отново имейл за активация на следния потребител:

en: You are about to activate the following accounts:
bg: На път сте да активирате следните акаунти:

en: Resend Activation Emails
bg: Повторно изпращане на имейлите за активация

en: You are about to activate the following account:
bg: На път сте да активирате следния профил:

en: You are about to delete the following accounts:
bg: На път сте да изтриете следните акаунти:

en: Activate Pending Accounts
bg: Активиране на чакащите

en: Delete Pending Accounts
bg: Изтриване на чакащите профили

en: You are about to delete the following account:
bg: На път сте да изтриете следния профил:

en: Search Pending Users
bg: Търсене в изчакващи потребители

en: There was a problem deleting sign-ups. Please try again.
bg: Възникна проблем с триенето на регистрациите. Моля, опитайте отново.

en: There was a problem activating accounts. Please try again.
bg: Възникна проблем с активирането на профилите. Моля, опитайте отново.

en: There was a problem sending the activation emails. Please try again.
bg: Възникна проблем с изпращането на активационните имейли. Моля, опитайте отново.

[ctx: signup notdeleted]
en: %s sign-up was not deleted. | %s sign-ups were not deleted.
bg[0]: %s регистрация не беше изтрита.
bg[1]: %s регистрации не бяха изтрити.

[ctx: signup deleted]
en: %s sign-up successfully deleted! | %s sign-ups successfully deleted!
bg[0]: %s регистрация е изтрита.
bg[1]: %s регистрации са изтрити.

[ctx: signup notsent]
en: %s account was not activated. | %s accounts were not activated.
bg[0]: %s профил не беше активиран.
bg[1]: %s профили не бяха активирани.

[ctx: signup resent]
en: %s account successfully activated!  | %s accounts successfully activated!
bg[0]: %s профил е активиран.
bg[1]: %s профили са активирани.

[ctx: signup notsent]
en: %s activation email was not sent. | %s activation emails were not sent.
bg[0]: %s имейл за активация не беше изпратен.
bg[1]: %s имейли за активация не бяха изпратени.

[ctx: signup resent]
en: %s activation email successfully sent!  | %s activation emails successfully sent!
bg[0]: %s имейл за активация е изпратен успешно.
bg[1]: %s имейли за активация са изпратени успешно.

en: Bulk actions allow you to perform these 3 actions for the selected rows.
bg: С масовите действия можете да направите трите действия за избраните редове едновременно.

en: By clicking on a Username you will be able to activate a pending account from the confirmation screen.
bg: С натискане на потребителското име ще можете да активирате изчакващ профил от екрана за потвърждение.

en: "Delete" allows you to delete a pending account from your site. You will be asked to confirm this deletion.
bg: "Изтриване" ви позволява да изчистите чакащ профил от сайта си. Ще трябва да потвърдите действието.

en: "Email" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending account. You can only send the activation email once per day.
bg: "Email" ви води на екран за потвърждаване преди да изпратите връзка за активиране на профил на конкретен потребител. Писмото за активиране може да се изпраща само по веднъж на ден.

en: Hovering over a row in the pending accounts list will display action links that allow you to manage pending accounts. You can perform the following actions:
bg: Отидете с мишката върху списъка с чакащи профили, за да промените статуса им. Можете да направите едно от следните неща:

en: Using the search form, you can find pending accounts more easily. The Username and Email fields will be included in the search.
bg: През формата за търсене чакащите потребители се намират по-лесно. Потребителското име и имейл адреса ще бъдат взети предвид при търсенето.

en: You can reorder the list of your pending accounts by clicking on the Username, Email or Registered column headers.
bg: Списъкът от чакащи регистрации се пренарежда с натискане върху заглавието на колоните Потребителско име, Имейл или Регистрация.

en: From the screen options, you can customize the displayed columns and the pagination of this screen.
bg: Колоните и странирането се управляват от настройките на екрана.

en: This is the administration screen for pending accounts on your site.
bg: Това е таблото за администриране на чакащите профили на сайта.

[ctx: Pending Accounts per page (screen options)]
en: Pending Accounts
bg: Чакащи профили

en: Extended
bg: Разширен

en: Last active: %1$s
bg: Последно активен: %1$s

en: %s has been marked as a spammer. All BuddyPress data associated with the user has been removed
bg: %s беше отбелязан като спамър. Всички данни в BuddyPress, свързани с този потребител, са отстранени.

en: Update Profile
bg: Обновяване на профил

en: View Profile
bg: Преглед на профила

en: Registered on: <strong>%1$s</strong>
bg: Регистриран на: <strong>%1$s</strong>

en: Spammer
bg: Спамър

en: User account has not yet been activated
bg: Потребителският акаунт все още не е активиран

en: No user found with this ID. <a href="%s">Go back and try again</a>.
bg: Няма потребител с такова ID. <a href="%s">Go back and try again</a>.

[ctx: user]
en: Add Existing
bg: Добавяне на съществуващ

[ctx: user]
en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: &larr; Back to Users
bg: &larr; Обратно към Потребители

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Member Type
bg: Тип член

[ctx: members user-admin edit screen]
en: %s's Stats
bg: Статистика за %s

en: Edit User
bg: Редактиране на потребител

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profiles</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Управление на профили</a>

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Status
bg: Статус

en: In the right-hand column, you can update the user&#39;s status, delete the user&#39;s avatar, and view recent statistics.
bg: В дясната колона се променят статуса и аватара на потребител и се вижда статистика.

en: In the main column, you can edit the fields of the user&#39;s extended profile.
bg: Полетата за разширения профил на потребител се редактират в основната колона.

en: This is the admin view of a user&#39;s profile.
bg: Това е администраторски изглед на потребителски профил

en: You cannot edit the requested user.
bg: Не можете да редактирате този потребител.

en: Extended Profile
bg: Разширен профил

en: Manage Signups
bg: Управление на регистрациите

en: There was a problem updating some of your profile information. Please try again.
bg: Възникна проблем с обновяването на част от профилната ви информация. Моля, опитайте отново.

en: Please make sure you fill in all required fields in this profile field group before saving.
bg: Моля, уверете се, че сте попълнили всички задължителни полета преди да запазите промените.

en: An error occurred while trying to update the profile.
bg: Стана грешка с обновяването на профила.

en: User could not be marked as spammer.
bg: Потребителят не може да бъде отбелязан като спамър.

en: User could not be removed as spammer.
bg: Потребителят не може да бъде премахнат като спамър.

en: There was a problem deleting that profile photo. Please try again.
bg: Стана грешка при изтриването на снимката. Моля, опитайте отново.

en: Profile updated.
bg: Профилът е обновен.

en: Profile photo was deleted.
bg: Снимката беше изтрита.

en: %s became a registered member
bg: %s се регистрира

en: New Members
bg: Нови потребители

en: New member registered
bg: Регистриран е нов потребител

en: There was an error deleting %s from the system. Please try again.
bg: Възникна грешка при изтриването на %s от системата. Опитайте отново.

en: %s has been deleted from the system.
bg: %s беше изтрит от системата.

en: Select user: %s
bg: Селектирай потребител: %s

en: User removed as spammer.
bg: Потребителя вече не е отбелязан, като спамър.

en: Registration is disabled. %s
bg: Регистрацията е изключена. %s

en: No pending accounts found.
bg: Няма чакащи профили.

en: Edit settings
bg: Редакция на настройките

[ctx: Pending signup action]
en: Email
bg: Имейл

[ctx: Pending signup action]
en: Activate
bg: Активиране

en: Emails Sent
bg: Писмото е изпратено

en: Last Sent
bg: Последно изпратени

[ctx: signup users]
en: Pending %s
bg: Изчакващи %s

en: BuddyPress Default
bg: BuddyPress по подразбиране

en: Cheatin&#8217; huh?
bg: Шмекеруваме?

en: Group Mod
bg: Модератори

en: You do not have access to this content.
bg: Нямате достъп до това съдържание.

en: No groups matched the current filter.
bg: Няма групи, съответстващи на този филтър.

en: Default groups to show:
bg: Брой групи по подразбиране за показване:

en: Max groups to show:
bg: Максимален брой групи за показване:

en: Link widget title to Groups directory
bg: Свързване на заглавието с директорията за групи

en: There are no groups to display.
bg: Няма групи за показване.

en: created %s
bg: Създадена %s

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Groups
bg: Групи

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest groups
bg: Един динамичен списък на наскоро активни, популярен, и най-новите групи

en: %s group | %s groups
bg[0]: %s група
bg[1]: %s групи

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s request | Viewing %1$s - %2$s of %3$s requests
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s заявка
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s заявки

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitation | Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitations
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s покана
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s покани

en: Group Activity RSS Feed
bg: RSS хранилка за активността на групата

en: Viewing 1 invitation
bg: Преглед на 1 покана

en: requested %s
bg: поиска преди %s

en: Viewing 1 request
bg: Преглед на 1 молба

en: Moderator Of
bg: Модератор на

en: Administrator Of
bg: Администратор на

en: Most Popular
bg: Най-популярни

en: Recently Joined
bg: Наскоро присъединили се

en: Group avatar
bg: Аватар на групата

en: Alphabetical
bg: Азбучен ред

en: Group Activity
bg: Активност на групата

en: Oldest
bg: Най-стари

en: Order By:
bg: Подреди по:

en: This is a hidden group and only invited members can join.
bg: Това е скрита група и само поканени потребители могат да се присъединят.

en: This is a private group. Your membership request is awaiting approval from the group administrator.
bg: Това е лична група. Вашата заявка за членуване очаква одобрение от администратора на групата.

en: This is a private group. To join you must be a registered site member and request group membership.
bg: Това е лична група. За да се присъедините, трябва да сте регистриран и да поискате членство в групата.

en: This is a private group and you must request group membership in order to join.
bg: Това е лична група и  за да се присъедините, трябва да сте регистриран и да поискате членство в групата.

en: You must accept your pending invitation before you can access this private group.
bg: Трябва да приемете поканата, за да влезете в тази затворена група.

en: This group is not currently accessible.
bg: Тази група в момента не е достъпна.

en: Request Membership
bg: Поискайте членство

en: Request Sent
bg: Заявката е изпратена

en: Accept Invitation
bg: Приемане на покана

en: Join Group
bg: Присъединете се към групата

en: Leave Group
bg: Напуснете групата

en: This action should not be used directly. Please use the BuddyPress Group Extension API to generate Manage tabs.
bg: Това действие не трябва да се изпълнява директно. Моля използвайте BuddyPress Group Extension API, за да създадете табовете за управление.

en: This group has no moderators
bg: Групата няма модератори

en: Promote to Admin
bg: Повишете в Администратор

en: This group has no administrators
bg: Тази група няма администратор

en: joined %s
bg: се присъедини преди %s

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s group | Viewing %1$s - %2$s of %3$s groups
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s група
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s групи

en: Demote to Member
bg: Понижи в Потребител

en: %s member | %s members
bg[0]: %s потребител

en: Filter Groups
bg: Филтър за групи

en: Viewing 1 group
bg: Преглед на 1 група

en: No Mods
bg: Няма модератори

en: No Admins
bg: Няма администратори

en: Group creator profile photo of %s
bg: Снимка на създателя на групата %s

en: not yet active
bg: Все още неактивна

en: Group
bg: Група

en: Private Group
bg: Лична група

en: Hidden Group
bg: Скрита група

en: Public Group
bg: Публична група

[ctx: Group creation page]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member requests to join a private group for which you are an admin
bg: Някой изпрати молба за присъединяване към група, на която сте администратор

[ctx: group settings on notification settings page]
en: You are promoted to a group administrator or moderator
bg: Бяхте добавен като администратор или модератор на група

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Group information is updated
bg: Информацията за групата е обновена

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member invites you to join a group
bg: Член на група ви покани да се присъедините

[ctx: Group settings on notification settings page]
en: Groups
bg: Групи

en: The group was deleted successfully
bg: Групата е изтрита успешно

en: There was an error deleting the group. Please try again.
bg: Възникна грешка при изтриването на групата. Моля, опитайте отново.

en: Group membership request rejected
bg: Искането за членство в групата е отхвърлено

en: There was an error rejecting the membership request. Please try again.
bg: Възникна грешка при отхвърлянето на молбата за членство. Моля, опитайте отново.

en: Group membership request accepted
bg: Заявката за членство в група е приета

en: There was an error accepting the membership request. Please try again.
bg: Възникна грешка при приемането на членството в групата. Моля, опитайте отново.

en: User removed successfully
bg: Потребителя успешно е премахната

en: There was an error removing that user from the group. Please try again.
bg: Възникна грешка при премахването на потребителя от групата. Моля, опитайте отново.

en: User ban removed successfully
bg: Успешно е премахната Забраната за този потребител

en: There was an error when unbanning that user. Please try again.
bg: Възникна грешка при премахването на забраната на потребителя. Моля, опитайте отново.

en: User banned successfully
bg: Успешно е наложена забраната за този потребител

en: There was an error when banning that user. Please try again.
bg: Възникна грешка при слагането на забраната. Моля, опитайте отново.

en: User demoted successfully
bg: Потребителя е понижен успешно

en: There was an error when demoting that user. Please try again.
bg: Възникна грешка при промяната на потребителя. Моля, опитайте отново.

en: User promoted successfully
bg: Потребителя е повишен успешно

en: There was an error when promoting that user. Please try again.
bg: Възникна грешка при промяната на потребителя. Моля, опитайте отново.

en: The new group profile photo was uploaded successfully.
bg: Снимката на групата беше качена.

en: Group settings were successfully updated.
bg: Настройките на групата са обновени успешно.

en: There was an error updating group settings. Please try again.
bg: Възникна грешка при промяната на настройките на групата. Моля, опитайте отново.

en: Group details were successfully updated.
bg: Детайлите на групата са обновени успешно.

en: There was an error updating group details. Please try again.
bg: Възникна грешка при промяната на информацията за групата. Моля, опитайте отново.

en: Your membership request was sent to the group administrator successfully. You will be notified when the group administrator responds to your request.
bg: Вашата заявка за членство е изпратена успешно до Администратор. Ще бъдете уведомен, когато Администратора на групата отговори на Вашата заявка.

en: There was an error sending your group membership request. Please try again.
bg: Възникна грешка при изпращането на молбата за членство в групата. Моля, опитайте отново.

en: There was an error accepting the group invitation. Please try again.
bg: Възникна грешка при приемането на поканата в групата. Моля, опитайте отново.

en: The member requested to join the group
bg: Потребителят помоли за присъединяване към групата

en: You are not allowed to send or remove invites
bg: Нямате право да изпращате или триете покани

en: Group invites sent.
bg: Изпратени са поканите за групата.

en: This group does not have a forum setup yet.
bg: Тази група не разполага с настройка за форум все още.

en: You have been banned from this group.
bg: Вие сте получили забрана  за тази група.

en: The post was edited successfully
bg: Публикацията е редактирана успешно

en: There was an error when editing that post
bg: Възникна грешка при редактирането на тази публикация

en: The post was deleted successfully
bg: Публикацията е изтрита успешно

en: There was an error deleting that post
bg: Възникна грешка при изтриването на тази публикация

en: The topic was edited successfully
bg: Темата е редактирана успешно

en: There was an error when editing that topic
bg: Възникна грешка при редактирането на тази тема

en: The topic was deleted successfully
bg: Темата е изтрита успешно

en: There was an error deleting the topic
bg: Възникна грешка при изтриването на тази тема

en: The topic was opened successfully
bg: Темата е отворена успешно

en: There was an error when opening that topic
bg: Възникна грешка при отварянето на тази тема

en: The topic was closed successfully
bg: Темата е затворена успешно

en: There was an error when closing that topic
bg: Възникна грешка при затварянето на тази тема

en: The topic was unstuck successfully
bg: Успешно Отлепихте темата

en: There was an error when unsticking that topic
bg: Възникна грешка при Отлепянето  на темата

en: The topic was made sticky successfully
bg: Успешно Залепихте темата

en: There was an error when making that topic a sticky
bg: Възникна грешка при Залепянето на тази тема

en: Your reply was posted successfully
bg: Вашият отговор е публикуван успешно

en: There was an error when replying to that topic
bg: Възникна грешка при добавянето на отговор в тази тема

en: It looks like you've already said that!
bg: Това вече е публикувано.

en: Group invite rejected
bg: Покана за групата е отхвърлена

en: Group invite could not be rejected
bg: Покана за групата не може да бъде отхвърлена

en: Group invite accepted
bg: Покана за групата е приета

en: Group invite could not be accepted
bg: Покана за групата не може да бъде приета

en: You have an invitation to the group: %s
bg: Имате покана за участие в групата: %s

en: Group Invites
bg: Покани за членство в групи

en: You have %d new group invitations
bg: Вие имате %d нови покани за членство в групи

en: You were promoted to a mod in the group "%s"
bg: Вие бяхте повишен в Модератор на група "%s"

en: You were promoted to a mod in %d groups
bg: Вие бяхте повишен в Модератор в %d групи

en: You were promoted to an admin in the group "%s"
bg: Вие бяхте повишен в Администратор на група "%s"

en: You were promoted to an admin in %d groups
bg: Вие бяхте повишен в Администратор в %d групи

en: Membership for group "%s" rejected
bg: Заявката за членство в група "%s" е отхвърлена

en: %d rejected group membership requests
bg: %d отказани членства за групата

en: Membership for group "%s" accepted
bg: Заявката за членство в група "%s" е приета

en: %d accepted group membership requests
bg: %d приети членства за групата

en: %s requests group membership
bg: %s искания за членство в групата

en: Group Membership Requests
bg: Заявки за членство в група

en: %1$d new membership requests for the group "%2$s"
bg: %1$d нови молби за членство в групата "%2$s"

en: One of your friends %1$s has invited you to the group: "%2$s".
    
    To view your group invites visit: %3$s
    
    To view the group visit: %4$s
    
    To view %5$s's profile visit: %6$s
    
    ---------------------
bg: Ваш приятел %1$s Ви покани да се присъедините към група:  "%2$s".
    
    За да видите всичките си покани за членство, посетете: %3$s
    
    За да видите групата, посетете: 4$s
    
    За да видите профила на %5$s, посетете: %6$s
    
    ---------------------

en: You have an invitation to the group: "%s"
bg: Имате покана за група: "%s"

en: You have been promoted to %1$s for the group: "%2$s".
    
    To view the group please visit: %3$s
    
    ---------------------
bg: Вие бяхте повишен в %1$s на групата: "%2$s".
    
    За да видите групата, посетете: %3$s
    
    ---------------------

en: You have been promoted in the group: "%s"
bg: Вие бяхте повишен в групата: "%s"

en: a moderator
bg: модератор

en: an administrator
bg: администратор

en: Your membership request for the group "%1$s" has been rejected.
    
    To submit another request please log in and visit: %2$s
    
    ---------------------
bg: Вашата молба за членство в група "%1$s"  беше отказана.
    
    За да изпратите нова заявка за членство, посетете: 2$s
    
    ---------------------

en: Membership request for group "%s" rejected
bg: Беше Ви отказано членство в група "%s"

en: Your membership request for the group "%1$s" has been accepted.
    
    To view the group please login and visit: %2$s
    
    ---------------------
bg: Вашата молба за членство в група "%1$s" беше приета.
    
    За да видите групата, посетете:  %2$s
    
    ---------------------

en: Membership request for group "%s" accepted
bg: Вашата молба за членство в група "%s" е приета

en: %1$s wants to join the group "%2$s".
    
    Because you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To view all pending membership requests for this group, please visit:
    %3$s
    
    To view %4$s's profile: %5$s
    
    ---------------------
bg: %1$s желае да се присъедини към групата  "%2$s".
    
    Понеже Вие сте администратор, трябва да решите дали да приемете или откажете тази заявка.
    
    За да видите всички очакващи заявки за членство в тази група, моля посетете:
    %3$s
    
    Вижте профила на %4$s: %5$s
    
    ---------------------

en: %1$s wants to join the group "%2$s".
    
    Message from %1$s: "%3$s"
    
    Because you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To view all pending membership requests for this group, please visit:
    %4$s
    
    To view %5$s's profile: %6$s
    
    ---------------------
bg: %1$s поиска да се присъедини към група "%2$s".
    
    Съобщение от %1$s: "%3$s"
    
    Като администратор на групата можете да приемете или отхвърлите молбата за членство.
    
    За да прегледате всички изчакващи молби за членство за групата посетете:
    %4$s
    
    За да прегледате профила на %5$s: %6$s
    
    ---------------------

en: Membership request for group: %s
bg: Заявки за членство в група: %s

en: Group details for the group "%1$s" were updated: %2$s
    
    To view the group: %3$s
    
    ---------------------
bg: Информацията за група "%1$s" беше обновена: %2$s
    
    Преглед на групата: %3$s
    
    ---------------------

en: Group Details Updated
bg: Детайлите за групата са обновени

[ctx: Group update email text]
en: * Description changed from "%s" to "%s"
bg: * Описанието е променено от "%s" на "%s"

[ctx: Group update email text]
en: * Name changed from "%s" to "%s"
bg: * Името е сменено от "%s" на "%s"

en: No Group Profile Photo
bg: Няма снимка на групата

[ctx: My Groups page <title>]
en: Memberships
bg: Моите групи

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Create a Group
bg: Нова група

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Memberships
bg: Групи

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Pending Invites <span class="count">%s</span>
bg: Изчакващи покани <span class="count">%s</span>

[ctx: My Account Groups nav]
en: Groups <span class="count">%s</span>
bg: Групи <span class="count">%s</span>

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: No Pending Invites
bg: Няма чакащи покани

[ctx: My Account Groups]
en: Groups
bg: Групи

en: Requests
bg: Заявки

en: Photo
bg: Снимка

[ctx: My Group screen nav]
en: Manage
bg: Управление

[ctx: My Group screen nav]
en: Send Invites
bg: Изпращане на покани

en: Details
bg: Детайли

[ctx: My Group screen nav]
en: Members <span>%s</span>
bg: Членове <span>%s</span>

[ctx: My Group screen nav]
en: Forum
bg: Форум

[ctx: Group screen nav]
en: Request Membership
bg: Молба за присъединяване

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home
bg: Начало

en: Invitations
bg: Покани

en: Memberships
bg: Членствата

[ctx: Group screen nav without counter]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: Group screen nav with counter]
en: Groups <span class="%s">%s</span>
bg: Групи <span class="%s">%s</span>

[ctx: Group screen nav]
en: Invites
bg: Покани

[ctx: Group screen nav]
en: Photo
bg: Снимка

[ctx: Group screen nav]
en: Settings
bg: Настройки

[ctx: Group screen nav]
en: Details
bg: Детайли

[ctx: Component directory search]
en: Search Groups...
bg: Търсене в групите...

[ctx: component directory title]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: Group screen page <title>]
en: User Groups
bg: Потребителски групи

en: %1$s posted an update in the group %2$s
bg: %1$s публикува една актуализация в групата %2$s

en: As the only admin, you cannot leave the group.
bg: Не можете да напуснете групата, защото сте единственият администратор

en: Group Admin
bg: Администратори

en: %1$s edited the forum topic %2$s in the group %3$s
bg: %1$s редактира темата %2$s в група %3$s

en: %1$s started the forum topic %2$s in the group %3$s
bg: %1$s започна тема във форума %2$s в група %3$s

en: %1$s replied to the forum topic %2$s in the group %3$s
bg: %1$s отговори на темата във форум %3$s в група %3$s

[ctx: Group WP Admin Bar delete link]
en: %s Group
bg: Група %s

[ctx: Group WP Admin Bar manage links]
en: Edit Group %s
bg: Редактиране на група %s

en: Select group %1$d
bg: Избор на група %1$d

[ctx: Groups admin Last Active column header]
en: Last Active
bg: Последно активен

[ctx: Groups admin Members column header]
en: # Members
bg: # Потребители

[ctx: Groups admin Privacy Status column header]
en: Status
bg: Статус

[ctx: Groups admin Group Description column header]
en: Description
bg: Описание

[ctx: Groups admin Group Name column header]
en: Name
bg: Име

en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Скрити <span class="count">(%s)</span>

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Публични <span class="count">(%s)</span>

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Лични <span class="count">(%s)</span>

en: No groups found.
bg: Няма намерени групи

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s член
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s членове

en: No members of this type
bg: Няма потребители от такъв тип

en: Viewing 1 member
bg: Преглед на 1 член

en: Ban
bg: Ограничаване

en: Actions
bg: Действия

en: Banned
bg: Ограничени

en: Roles
bg: Роли

[ctx: Group member role in group admin]
en: Group Role
bg: Права в групата

[ctx: Group member name in group admin]
en: Name
bg: Име

en: Banned Members
bg: Ограничени членове

en: Members
bg: Потребители

en: Moderators
bg: Модератори

en: Administrators
bg: Администратори

en: Enter a comma-separated list of user logins.
bg: Въведете списък потребителски влизания, разделени със запетаи.

en: Group admins only
bg: Само администратори на групата

en: Group admins and mods only
bg: Само за администратори и модератори на групата

en: All group members
bg: Всички членове на групата

en: Who can invite others to this group?
bg: Кой може да кани други в тази група?

en: Hidden
bg: Скрито

en: Private
bg: Лична

en: Public
bg: Публичен

en: Privacy
bg: Поверителност

en: Enable discussion forum
bg: Включи дискусионен форум

en: Search all Groups
bg: Търсене във всички групи

en: Groups
bg: Групи

en: %s group has been permanently deleted. | %s groups have been permanently deleted.
bg[0]: Групата %s беше изтрита завинаги.
bg[1]: Групите %s бяха изтрити завинаги.

en: This action cannot be undone.
bg: Действието е необратимо.

en: You are about to delete the following groups:
bg: На път сте да изтриете следните групи:

en: Delete Groups
bg: Изтриване на групи

en: No group found with this ID. <a href="%s">Go back and try again</a>.
bg: Няма група с такова ID. <a href="%s">Опитайте отново</a>.

en: Visit Group
bg: Към групата

en: Permalink:
bg: Връзка:

en: Name and Description
bg: Име и описание

en: Edit Group
bg: Редактиране на групата

en: The following members were successfully modified: <em>%s</em>
bg: Следните потребители бяха успешно променени: <em>%s</em>

en: An error occurred when trying to modify the following members: <em>%s</em>
bg: Възникна грешка при опита за редакция на следните потребители: <em>%s</em>

en: The following users were successfully added to the group: <em>%s</em>
bg: Тези потребители бяха добавени в групата: <em>%s</em>

en: The following users could not be added to the group: <em>%s</em>
bg: Тези потребители не бяха добавени в групата: <em>%s</em>

en: The group has been updated successfully.
bg: Групата беше обновена успешно.

en: An error occurred when trying to update your group details.
bg: Възникна грешка при обновяването на информацията за групата.

en: Group name and description cannot be empty.
bg: Името и описанието на групата не могат да бъдат празни.

en: Group description cannot be empty.
bg: Описанието на групата не може да е празно.

en: Group name cannot be empty.
bg: Името на групата не може да е празно.

en: You cannot remove all administrators from a group.
bg: Не можете да махнете всички администратори от групата.

en: If you leave this page, you will lose any unsaved changes you have made to the group.
bg: Ако напуснете тази страница, ще загубите всички незапазени промени.

en: Start typing a username to add a new member.
bg: Започнете да пишете потребителско име, за да добавите нов потребител.

en: If you click "Delete" under a specific group, or select a number of groups and then choose Delete from the Bulk Actions menu, you will be led to a page where you&#8217;ll be asked to confirm the permanent deletion of the group(s).
bg: „Изтриване“ за конкретна група или избор на няколко групи и избор на „Изтриване“ от груповите действия, ще ви отведе на страница, където трябва да потвърдите решението си да изтриете групата (групите).

en: Clicking "Edit" will take you to a Dashboard panel where you can manage various details about the group, such as its name and description, its members, and other settings.
bg: „Редактиране“ ще ви отведе в таблото, където можете да управлявате настройките на групата, да добавите име и описание, членове и други.

en: Clicking "Visit" will take you to the group&#8217;s public page. Use this link to see what the group looks like on the front end of your site.
bg: Натискане на "Преглед" ще ви отведе в публичната страница на групата. Ползвайте връзката, за да видите как изглежда групата за посетителите на сайта ви.

en: Group Actions
bg: Групови действия

en: You can manage groups much like you can manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on groups by using the on-hover action links or the Bulk Actions.
bg: Управлението на групите е подобно на това на коментарите и другите типове съдържание. Екранът може да се настрои по същия начин като другите екрани за управление. Промените стават през връзките в администрацията. Груповите действия също работят.

[ctx: Groups per page (screen options)]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: group admin edit screen]
en: Manage Members
bg: Управление на потребителите

[ctx: group admin edit screen]
en: Add New Members
bg: Добавяне на нови потребители

[ctx: group admin edit screen]
en: Settings
bg: Настройки

[ctx: group admin edit screen]
en: Save
bg: Запазване

en: Support Forums
bg: Форуми за помощ

en: The Name and Description box is fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to hide or unhide, or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
bg: Полетата за Име и Описание са фиксирани, но можете да разместите всичко останало с привлачване и пускане, както и да свиете или разширите елементи с натискане на името на всеки от тях. Настройките на екрана ще ви позволят да покажете или скриете елементи, както и да избере разпределение в 1 или 2 колони за съответния екран.

en: This page is a convenient way to edit the details associated with one of your groups.
bg: На тази страница се редактират детайлите за една от групите ви.

[ctx: Admin Groups menu]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: Admin Groups page title]
en: Groups
bg: Групи

en: %1$s changed the description of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
bg: %1$s смени описанието на група %2$s от "%3$s" на "%4$s"

en: %1$s changed the name of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
bg: %1$s промени името на група %2$s от "%3$s" на "%4$s"

en: %1$s changed the name and description of the group %2$s
bg: %1$s промени името и описанието на група %2$s

en: %1$s updated details for the group %2$s
bg: %1$s промени информацията за група %2$s

en: %1$s joined the group %2$s
bg: %1$s се присъедини към групата %2$s

en: %1$s created the group %2$s
bg: %1$s създаде групата %2$s

en: Forum Replies
bg: Отговори във форума

en: New group forum post
bg: Нова публикация във форума на групата

en: Forum Topics
bg: Теми във форума

en: New group forum topic
bg: Нова тема във форума на групата

en: Group Updates
bg: Ново от групата

en: Group details edited
bg: ИНформацията за групата е редактирана.

en: Group Memberships
bg: Членство в група

en: Joined a group
bg: Се присъедини към група

en: New Groups
bg: Нови групи

en: Created a group
bg: Създаде група

en: Activity feed for the group, %s.
bg: Активност на група %s.

en: You successfully left the group.
bg: Вие успешно напуснахте групата.

en: There was an error leaving the group.
bg: Възникна грешка при напускането на групата.

en: This group must have at least one admin
bg: Групата трябва да има поне един администратор

en: You joined the group!
bg: Вие се присъединихте към групата!

en: There was an error joining the group.
bg: Възникна грешка при присъединяването към групата.

en: The group profile photo was uploaded successfully!
bg: Профилната снимка на групата е качена!

en: There was an error saving the group profile photo, please try uploading again.
bg: Стана грешка при запазването на профилната снимка на групата, опитайте да я качите отново.

en: There was an error removing the invite
bg: Стана грешка при премахването на поканата

en: Invite successfully removed
bg: Поканата е премахната

en: Please fill in all of the required fields
bg: Попълнете всички задължителни полета

en: Only the group creator may continue editing this group.
bg: Само създателят на групата може да продължи да редактира тази група.

en: There was an error saving group details. Please try again.
bg: Възникна грешка при запаметяването на детайлите за група. Опитайте отново.

en: Sorry, you are not allowed to create groups.
bg: За съжаление, не е позволено да се създават групи.

en: You are not an admin of this group.
bg: Вие не сте администратор в тази група.

en: You do not have access to this group.
bg: Вие нямате достъп до тази група.

en: There were no members found, please try another filter.
bg: Няма намерени потребители. Опитайте с други критерии.

en: Default friends to show:
bg: Показани приятели по подразбиране:

en: Max friends to show:
bg: Максимален брой приятели за показване:

en: Link widget title to Members directory
bg: Свързване на заглавието с директорията за потребители

en: Sorry, no members were found.
bg: Съжаляваме, няма намерени потребители.

en: Popular
bg: Популярни

en: Active
bg: Активни

en: %s&#8217;s Friends
bg: Приятели на %s

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Friends
bg: (BuddyPress) Приятели

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest Friends of the displayed member.  Widget is only shown when viewing a member profile.
bg: Динамичен списък от скоро активни, популярни и нови приятели на потребител. Джаджата се показва само когато преглеждате профил на потребител.

en: %s friend | %s friends
bg[0]: %s приятел
bg[1]: %s приятели

en: Add Friend
bg: Стани ми приятел

en: Cancel Friendship
bg: Отказ от приятелство

en: Friendship Requested
bg: Приятелството е поискано

en: Cancel Friendship Requested
bg: Игнориране на поканата за приятелство

en: Cancel Friendship Request
bg: Оттегляне на поканата за приятелство

en: %d friends
bg: %d приятели

en: %d friend
bg: %d приятел

en: Filter Friends
bg: Филтър за приятели

en: There aren't enough site members to show a random sample just yet.
bg: Все още няма достатъчно потребители, за да се показват произволно.

en: %s hasn't created any friend connections yet.
bg: %s все още няма нито една приятелска връзка.

en: You haven't added any friend connections yet.
bg: Вие все още не сте добавили приятелски връзки

en: See All
bg: Вижте всички

en: %s's Friends
bg: Приятелите на %s

en: My Friends
bg: Моите приятели

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member accepts your friendship request
bg: Някой прие вашата покана за приятелство

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member sends you a friendship request
bg: Имате покана за приятелство

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: Friends
bg: Приятели

en: Friendship request could not be withdrawn
bg: Поканата за приятелство не може да бъде оттеглена

en: Friendship request withdrawn
bg: Поканата за приятелство е преустановена

en: Friendship could not be rejected
bg: Приятелството не може да бъде отхвърлено

en: Friendship rejected
bg: Приятелството е отхвърлено

en: Friendship could not be accepted
bg: Приятелството не може да бъде прието

en: Friendship accepted
bg: Прието приятелство

en: You have a friendship request from %s
bg: %s желае да Ви бъде приятел

en: You have %d pending friendship requests
bg: Вие имате %d чакащи заявки за приятелство

en: %d friends accepted your friendship requests
bg: Вече сте приятел с %d

en: %1$s accepted your friend request.
    
    To view %2$s's profile: %3$s
    
    ---------------------
bg: %1$s прие заявката Ви за приятелство.
    
    Вижте профила на %2$s :  %3$s
    
    ---------------------

en: %s accepted your friendship request
bg: %s прие Вашата заявка за приятелство

en: %1$s wants to add you as a friend.
    
    To view all of your pending friendship requests: %2$s
    
    To view %3$s's profile: %4$s
    
    ---------------------
bg: %1$s желае да бъде ваш приятел.
    
    За да видите всичките си заявки за приятелство: %2$s
    
    За да видите профила на %3$s : %4$s
    
    ---------------------

en: New friendship request from %s
bg: Нова заявка за приятелство от %s

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Friendships
bg: Приятели

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: No Pending Requests
bg: Няма изчакващи

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends
bg: Приятели

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Pending Requests <span class="count">%s</span>
bg: Изчакващи покани <span class="count">%s</span>

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends <span class="count">%s</span>
bg: Приятели <span class="count">%s</span>

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Requests
bg: Покани

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Friendships
bg: Приятели

en: Friends <span class="%s">%s</span>
bg: Приятели <span class="%s">%s</span>

en: Search Friends...
bg: Търси приятели...

[ctx: Friends screen page <title>]
en: Friend Connections
bg: Връзки

en: %1$s and %2$s are now friends
bg: %1$s  и %2$s вече са приятели

en: New friendship created
bg: Създадено е ново приятелство

en: New friendships
bg: Нови приятелства

en: Friendships
bg: Приятелства

en: Friendships accepted
bg: Приятелството бе прието

en: You have a pending friendship request with this user
bg: Поискал сте приятелство от този потребител

en: You are not yet friends with this user
bg: Все още не сте приятел с този потребител

en: Friendship canceled
bg: Отказано е приятелството

en: Friendship could not be canceled.
bg: Приятелството не може да бъде отказано.

en: You already have a pending friendship request with this user
bg: Вие вече сте изпратили заявка за приятелство на този потребител

en: You are already friends with this user
bg: Вие вече сте приятел с този потребител

en: Friendship requested
bg: Приятелството е поискано

en: Friendship could not be requested.
bg: Не може да бъде поискано приятелство.

en: Use Existing Installation
bg: Използвайте съществуваща инсталация

en: Install Group Forums
bg: Инсталирайте Форум за Групи

en: bbPress files were not found. To install the forums component you must download a copy of bbPress and make sure it is in the folder: "%s"
bg: Не бяха открити файлове за bbPress. За да инсталирате форума трябва да свалите bbPress и да се уверите, че е в папка: "%s"

en: You've decided to set up a new installation of bbPress for forum management in BuddyPress. This is very simple and is usually just a one click
    				process. When you're ready, hit the link below.
bg: Решили сте да настроите нова bbPress инсталация, за да управлявате форумите в BuddyPress. Това се прави много лесно и с един клик
    →	→	→	→	процес. Когато сте готови, натиснете връзката долу.

en: New bbPress Installation
bg: Нова bbPress инсталация

en: <p>A configuration file could not be created. No problem, but you will need to save the text shown below into a file named <code>bb-config.php</code> in the root directory of your WordPress installation before you can start using the forum functionality.</p>
bg: <p>Конфигурационен файл не може да бъде създаден. Това не е проблем, но ще трябва да съхраните текста по-долу във файл с име <code>bb-config.php</code> в главната директория на Вашата WordPress инсталация, преди да започнете да използвате форума.</p>

en: <p>All done! Configuration settings have been saved to the file <code>bb-config.php</code> in the root of your WordPress install.</p>
bg: <p>Приключихме! Конфигурационните настройки са запазени във файла <code>bb-config.php</code> , който се намира в главната директория на WordPress инсталацията Ви.</p>

en: Complete Installation
bg: Завършване на инсталацията

en: BuddyPress can make use of your existing bbPress install. Just provide the location of your <code>bb-config.php</code> file, and BuddyPress will do the rest.
bg: BuddyPress може да използва съществуваща инсталация на bbPress. Просто подайте връзка към вашия <code>bb-config.php</code> файл, BuddyPress ще се справи с останалото.

en: Existing bbPress Installation
bg: Съществуваща bbPress инсталация

en: BuddyPress will now use its internal copy of bbPress to run the forums on your site. If you wish, you can remove your old bbPress installation files, as long as you keep the bb-config.php file in the same location.
bg: BuddyPress вече използва вътрешно копие на bbPress за форумите на сайта ви. Ако желаете можете да премахнете файловете на старата си инсталация на bbPress. Просто запазете bb-config.php файла на същото място.

en: Forums were set up correctly using your existing bbPress install!
bg: Форумите бяха настроени правилно в съществуващата ви bbPress инсталация!

en: The bb-config.php file was not found at that location. Please try again.
bg: Файлът bb-config.php не беше открит на това място. Моля, опитайте отново.

en: If you decide to use bbPress, you will need to deactivate the legacy group forum component.  For more info, <a href="%s">read this codex article</a>.
bg: Ако решите да ползвате bbPress, ще трябва да деактивирате стария компонент за форуми в групи. Повече информация има в <a href="%s">тази статия в Codex (на английски)</a>.

en: And more!
bg: И още!

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Spam management
bg: Управление на спам

en: Revisions
bg: Версии

en: Topic splitting
bg: Разделяне на темата

en: Moderation via the WP admin dashboard
bg: Модерация през таблото на WordPress

en: Non-group specific forum creation
bg: Създаване на независими от групите форуми

en: It boasts a bunch of cool features that the BP Legacy Discussion Forums does not have including:
bg: Има много яки функционалности, които старите BP форуми нямат, например:

en: bbPress is a brand-new forum plugin from one of the lead developers of BuddyPress.
bg: bbPress е чисто ново разширение за форуми и дискусии от един от водещите разработчици на BuddyPress.

en: New! bbPress
bg: Нов! bbPress

en: Uninstall Group Forums
bg: Деинсталиране на Форум за Групи

en: @ Mention Integration
bg: @интеграция за Споменаване

en: Activity Stream Integration
bg: Интеграция на  Активен поток

en: Member Profile Integration
bg: Интеграция на Потребителски профил

en: Group Integration
bg: Интеграция на Група

en: Note: This component is retired and will not be receiving any updates in the future.  Only use this component if your current site relies on it.
bg: Забележка: Този компонент е стар и няма да има повече обновления. Използвайте го само ако сайтът ви разчита на него.

en: Features
bg: Функции

en: Give each individual group its own discussion forum. Choose this if you'd like to keep your members' conversations separated into distinct areas.
bg: Позволете на всяка отделна група дискусионен форум. Изберете това, ако искате да се водят разговори от вашите членове в отделни разделени в различни области.

en: Forums for Groups
bg: Форуми за групи

en: (Installed)
bg: (Инсталиран)

en: Settings Saved.
bg: Запазено.

en: Install bbPress
bg: Инсталиране на bbPress

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s post | Viewing %1$s - %2$s of %3$s posts
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s публикация
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s публикации

en: Configure bbPress
bg: Конфигуриране на bbPress

en: Viewing 1 post
bg: Разглеждане на 1 публикация

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s topic | Viewing %1$s - %2$s of %3$s topics
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s тема
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s теми

en:  matching tag "%s"
bg:  с етикет "%s"

en: Viewing 1 topic
bg: Преглед на 1 тема

en: Delete Topic
bg: Изтриване на темата

en: Close Topic
bg: Затваряне на темата

en: Open Topic
bg: Отваряне на тема

en: Un-stick Topic
bg: Отлепяне на тема

en: Sticky Topic
bg: Залепена тема

en: Edit Topic
bg: Редактиране на тема

en: %d posts
bg: %d публикации

en: Group logo for %s
bg: Лого на група за %s

en: Deleted User
bg: Изтрит потребител

en: New Topic
bg: Нова тема

en: Please pick the group forum where you would like to post this topic.
bg: Моля изберете форум на група, ако искате да публикувате тази тема.

en: The topic was created successfully
bg: Темата е създадена успешно

en: There was an error when creating the topic
bg: Грешка при добавяне на нова тема.

en: Forum posts cannot be empty. Please enter some text.
bg: Публикациите на форума не могат да бъдат празни. Моля, въведете някакъв текст.

en: Please provide a title for your forum topic.
bg: Моля, дайте заглавие за вашата нова темата във форума.

en: The forums component has not been set up yet.
bg: Форумните компоненти все още не са настроение.

en: Favorite Topics
bg: Любими теми

en: Replies
bg: Отговори

en: Replied To
bg: Отговорени

en: Search Forums...
bg: Търси във форумите...

en: Discussion Forums
bg: Дискусионни форуми

en: Tags:
bg: Тагове:

en: Topics Started
bg: Започнати теми

en: Edit Profile
bg: Редактирайте профила

en: Log in
bg: Вход

en: Remove
bg: Изтриване

en: %d topics
bg: %d теми

en: Member
bg: Член

en: Moderator
bg: Модератор

en: Administrator
bg: Администратор

en: December
bg: Декември

en: November
bg: Ноември

en: October
bg: Октомври

en: September
bg: Септември

en: August
bg: Август

en: July
bg: Юли

en: June
bg: Юни

en: May
bg: Май

en: April
bg: Април

en: March
bg: Март

en: February
bg: Февруари

en: January
bg: Януари

en: Freshness
bg: Свежи

en: Close
bg: Затвори

en: Apply
bg: Прилагане

en: Bulk Actions
bg: Масови действия

en: Deactivate
bg: Деактивирай

en: Profile
bg: Профил

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Topic
bg: Тема

en: Post
bg: Публикувайте

en: Save Changes
bg: Запазете промените

en: Registered
bg: Регистриран

en: Repeat New Password
bg: Повторете новата парола

en: New Password
bg: Нова парола

en: Email
bg: Имейл

en: General
bg: Основни

en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Users
bg: Потребител

en: %d post
bg: %d публикация

en: %d topic
bg: %d тема

en: Page not found
bg: Страницата не е намерена

en: No new notifications.
bg: Няма нови известия.

en: Delete %s's Account
bg: Изтриване на %s акаунта

en: User Capabilities
bg: Права на потребителя

en: Edit %s's Profile Photo
bg: Промяна на профилната снимка на %s

en: Edit %s's Profile
bg: Редактирайте профила на %s

en: Blog Authors
bg: Блог автори

en: Delete Group
bg: Изтрий група

en: Membership Requests
bg: Заявки за членуване

en: Manage Members
bg: Управлявайте потребителите

en: Manage Invitations
bg: Управление на Покани

en: Group Profile Photo
bg: Профилна снимка на групата

en: Group Settings
bg: Настройки

en: Edit Details
bg: Редактирайте детайли

en: Admin Options
bg: Администраторски опции

en: Random Site
bg: Случаен сайт

en: Random Group
bg: Произволна група

en: Random Member
bg: Произволен член

en: Visit
bg: Посети

en: Sign Up
bg: Регистрирай се

en: Switch to WordPress Toolbar
bg: Смяна на лента с инструменти с тази на WordPress

en: Create a Site!
bg: Създайте Сайт!

en: Manage Comments
bg: Управление на коментари

en: Manage Posts
bg: Управление на публикации

en: New Post
bg: Нова публикация

en: Dashboard
bg: Табло

en: Alphabetically
bg: По азбучен ред

en: Newest
bg: Най-нови

en: Recently Active
bg: Последно активни

en: %1$s mentioned you in the group "%2$s"
bg: %1$s Ви спомена в групата "%2$s"

en: Website
bg: Уеб сайт

en: About Me
bg: За мен

en: Name
bg: Име

en: My Profile
bg: Моят профил

en: Sorry, uploading the file failed.
bg: Съжаляваме, качването на файла е неуспешно.

en: Cropping the file failed: %s is not a supported image file.
bg: Копирането на файла не успя: %s не поддържа снимков файл.

[ctx: Attachment destination file]
en: destination file
bg: целеви файл

en: %d group | %d groups
bg[0]: %d група
bg[1]: %d групи

en: File successfully uploaded.
bg: Файлът е качен успешно.

[ctx: Attachment source file]
en: source file
bg: източник на файл

en: Cropping the file failed: the file path is not allowed.
bg: Изрязването на файла не успя: пътят на файла не е позволен.

en: Cropping the file failed: missing source file.
bg: Изрязването на файла не успя: липсва файл източник.

en: File upload stopped by extension.
bg: Качването на файла бе спряно от разширение на PHP.

en: Failed to write file to disk.
bg: Неуспех при записването на файла на диска.

en: Missing a temporary folder.
bg: Липсва временна папка.

en: No file was uploaded.
bg: Файлът не беше качен

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size of: %s
bg: Каченият файл надхвърля максимално допустимия размер на файла на: %s

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size for this site
bg: Каченият файл надхвърля максимално допустимия размер на файла за този сайт

en: The uploaded file was only partially uploaded.
bg: Файлът беше качен частично.

en: The file was uploaded successfully
bg: Файлът беше качен успешно

en: The group profile photo was uploaded successfully.
bg: Снимката на груповия профил бе качена успешно.

en: The group profile photo was deleted successfully!
bg: Профилната снимка на групата беше изтрита.

en: There was a problem deleting the group profile photo. Please try again.
bg: Възникна грешка при изтриването на снимката на групата. Моля, опитайте отново.

en: There was a problem cropping the group profile photo.
bg: Проблем с изрязването

en: Your profile photo was deleted successfully!
bg: Профилната снимка беше изтрита.

en: There was a problem deleting your profile photo. Please try again.
bg: Стана грешка с триенето на снимката. Моля, опитайте отново.

en: Please upload only this file type: %s. | Please upload only these file types: %s.
bg[0]: Моля, качете само този тип файлове: %s.
bg[1]: Моля, качете само тези типове файлове: %s.

en: Your new profile photo was uploaded successfully.
bg: Новата профилна снимка е качена успешно.

en: There was a problem cropping your profile photo.
bg: Възникна проблем при отрязването на профилната снимка.

en: That photo is too big. Please upload one smaller than %s
bg: Това изображение е твърде голямо. Моля, качете по-малко от %s

en: Title:
bg: Заглавие:

en: <a href="%s" title="Register for a new account">Register</a>
bg: <a href="%s" title="Регистриране на нов профил">Регистриция</a>

en: Remember Me
bg: Запомни ме

en: Password
bg: Парола

en: Username
bg: Потребителско име

en: Show a Log In form to logged-out visitors, and a Log Out link to those who are logged in.
bg: Показване на форма за вход на невлезли потребители и връзка Изход на вече влезлите.

[ctx: Title of the login widget]
en: (BuddyPress) Log In
bg: (BuddyPress) Вход

en: Community
bg: Общност

en: Search anything...
bg: Търси за...

[ctx: search form]
en: Search these:
bg: Търсене:

[ctx: search form]
en: Posts
bg: Публикации

[ctx: search form]
en: Forums
bg: Форуми

[ctx: search form]
en: Blogs
bg: Блогове

[ctx: search form]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: search form]
en: Members
bg: Членове

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s на %2$s

en: %s Directory
bg: %s Директория

en: Options
bg: Опции

[ctx: Profile sub nav]
en: View
bg: Преглед

[ctx: Main navigation]
en: Profile
bg: Профил

en: Log In
bg: Вход

en: Log Out
bg: Изход

en: Not recently active
bg: Няма скорошна активност

en: %s second | %s seconds
bg[0]: %s секунда
bg[1]: %s секунди

en: %s minute | %s minutes
bg[0]: %s минута
bg[1]: %s минути

en: %s hour | %s hours
bg[0]: %s час
bg[1]: %s часове

en: %s day | %s days
bg[0]: %s ден
bg[1]: %s дни

en: %s week | %s weeks
bg[0]: %s седмица
bg[1]: %s седмици

en: %s month | %s months
bg[0]: %s месец
bg[1]: %s месеци

en: %s year | %s years
bg[0]: %s година
bg[1]: %s години

en: %s ago
bg: преди %s

en: right now
bg: точно сега

en: sometime
bg: понякога

[ctx: Page title for the user registration screen.]
en: Register
bg: Регистрация

[ctx: Page title for the user activation screen.]
en: Activate
bg: Активация

[ctx: Page title for the Members directory.]
en: Members
bg: Членове

[ctx: Page title for the Sites directory.]
en: Sites
bg: Сайтове

[ctx: Page title for the Groups directory.]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: Page title for the Activity directory.]
en: Activity
bg: Активност

en: Page %s
bg: Страница %s

en: Create a Group
bg: Създайте група

en: Activate your Account
bg: Активирайте акаунта си

en: Create an Account
bg: Създайте акаунт

[ctx: component directory title]
en: Directory
bg: Подразделение

en: Activate Your Account
bg: Активирайте акаунта

en: Thanks for registering! To complete the activation of your account please click the following link:
    
    %1$s
bg: Благодарим за регистрацията! За да потвърдите профила си, моля натиснете тази връзка:
    
    %1$s

en: Activate %s
bg: Активирай %s

en: %1$s,
    
    
    
    Thanks for registering! To complete the activation of your account and blog, please click the following link:
    
    %2$s
    
    
    
    After you activate, you can visit your blog here:
    
    %3$s
bg: %1$s,
    
    
    
    Благодарим, че се регистрирахте! За да завършите активацията на акаунта и блога си, натиснете на този линк:
    
    %2$s
    
    
    
    След като активирате, посетете блога си от тук:
    
    %3$s

en: [User Set]
bg: [Заложено от потребителя]

en: The current user is being initialized without using $wp->init().
bg: Този потребител e означен без да използвате $wp->init().

en: You must log in to access the page you requested.
bg: Трябва да влезете, за да получите достъп до страницата, която търсите.

[ctx: member type URL base]
en: type
bg: тип

en: This user has been marked as a spammer. Only site admins can view this profile.
bg: Потребителят е маркиран като спамър. Само администраторите на сайта могат да видят този профил.

en: Special community roles no longer exist. Use mapped capabilities instead
bg: Специалните роли в общество вече не съществуват. Използвайте правата на потребителите вместо тях.

en: You do not have access to this page.
bg: Вие нямате достъп до тази страница.

en: Profile photo of %s
bg: Профилна снимка на %s

en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %d x %d pixels.
bg: Избрали сте картинка, която е с по-малък размер от препоръчителния. За да изглежда добре, снимката трябва да е по-голяма от %d x %d пиксела.

en: Upload failed! Error was: %s
bg: Неуспешно качване! Грешката беше: %s

en: Upload Failed! Error was: %s
bg: Проблем при ъплоуда! Грешката e: %s

en: Profile Photo
bg: Профилна снимка

en: No photo was captured. Click on the "Capture" button to take your photo.
bg: Няма заснето изображение. Щракнете върху бутона "Заснемане", за да вземете вашата снимка.

en: Take Photo
bg: Вземи снимка

en: Your profile photo is ready. Click on the "Save" button to use this photo.
bg: Вашата профилна снимка е готова. Щракнете върху бутона "Запази", за да използвате тази снимка.

en: Video error. Please upload a photo instead.
bg: Видео грешка. Моля качете изображение.

en: Your browser is not supported. Please upload a photo instead.
bg: Вашият браузър не се поддържа. Моля да качите снимка.

en: It looks like you do not have a webcam or we were unable to get permission to use your webcam. Please upload a photo instead.
bg: Изглежда, че не разполагате с уеб камера или не успяхме да получим разрешение за използване на вашата уеб камера. Моля да качите снимка.

en: Please allow us to access to your camera.
bg: Моля да ни позволите да осъществим достъп до вашата камера.

en: Please wait as we access your camera.
bg: Моля, изчакайте, докато получим достъп до вашата камера.

en: Camera loaded. Click on the "Capture" button to take your photo.
bg: Камерата е заредена. Щракнете върху бутона "Заснемане", за да вземете вашата снимка.

en: If you&#39;d like to delete the existing profile photo but not upload a new one, please use the delete tab.
bg: Ако искате да изтриете снимка на съществуващ профил, но не качите нова, моля използвайте раздела за изтриване.

en: Upload
bg: Качване

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
bg: Неуспех при качването на &#8220;%s&#8221;.

en: Make sure to upload a unique file
bg: Уверете се, че качвате уникален файл

en: Crunching&hellip;
bg: Качване&hellip;

en: Dismiss
bg: Затваряне

en: Upload stopped.
bg: Качването бе прекратено.

en: File canceled.
bg: Файлът е отменен.

en: Security error.
bg: Проблем със сигурността.

en: IO error.
bg: Входно-изходна грешка.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
bg: Файлът %s надвишава позволения размер при групово качване на файлове.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
bg: Моля, опитайте да качите файла с %1$sвградения метод за качване на браузъра%2$s.

en: Upload failed.
bg: Грешка при качване на файла.

en: HTTP error.
bg: HTTP грешка

en: You may only upload 1 file.
bg: Може да качите само един файл.

en: An error occurred. Please try again later.
bg: Възникна грешка. Моля, опитайте отново по-късно.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
bg: Грешка в конфигурацията на PHP. Свържете се с администратора.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
bg: Файлът е по-голям от допустимия размер. Моля, опитайте с друг.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
bg: Недостатъчна памет. Моля, опитайте с по-малък файл.

en: This file is not an image. Please try another.
bg: Този файл не е изображение. Моля, опитайте с друг.

en: This file type is not allowed. Please try another.
bg: Този тип файлове са забранени. Опитайте с друг.

en: This file is empty. Please try another.
bg: Файлът е празен. Опитайте с някой друг.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
bg: %s надминава максимално допустимия размер на файл за качване.

en: You have attempted to queue too many files.
bg: Опитали сте се да качите прекалено много файлове.

en: The BuddyBar is no longer supported. Please migrate to the WordPress toolbar as soon as possible.
bg: BuddyBar вече не се поддържа. Мигрирайте към WordPress лентата с инструменти при първа възможност.

en: My Account
bg: Моят акаунт

en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
bg: За още информация, прегледайте <a href="%s">бележките към новата версия</a>.

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
bg[0]: <strong>Версия %1$s</strong> се справи с проблем със сигурността и оправи %2$s други проблеми.
bg[1]: <strong>Версия %1$s</strong> се справи с някои проблеми със сигурността и поправи %2$s други проблеми.

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
bg[0]: <strong>Версия %1$s</strong> се погрижи за проблем със сигурността и поправи %2$s проблем.
bg[1]: <strong>Версия %1$s</strong> се погрижи за проблем със сигурността и поправи още %2$s проблеми.

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
bg[0]: Във <strong>версия %1$s</strong> е решен проблемът с %2$s.
bg[1]: Във <strong>версия %1$s</strong> е решен проблемът с %2$s.

note: translators: 1: WordPress version number.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
bg[0]: <strong>Версия %1$s</strong> се справи с проблем със сигурността.
bg[1]: <strong>Версия %1$s</strong> се справи с някои проблеми със сигурността.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
bg[0]: Версия за поддръжка и сигурност
bg[1]: Версии за поддрържка и сигурност

en: Security Release | Security Releases
bg[0]: Версия за сигурност
bg[1]: Версии за сигурност

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
bg[0]: Версия за поддръжка
bg[1]: Версии за поддръжка

en: Credits
bg: Заслуги

en: What&#8217;s New
bg: Какво ново

en: BuddyPress %s comes with a bunch of great improvements we think you&#8217;re really going to like.
bg: BuddyPress %s идва с куп страхотни подобрения, които мислим, което наистина ще се харесат.

en: Welcome to BuddyPress %s
bg: Добре дошли в BuddyPress %s

en: Thank you for installing BuddyPress! BuddyPress %s gives you the components you need to turn your WordPress powered site into a thriving membership community.
bg: Благодаря ви, че инсталирахте BuddyPress! BuddyPress %s ви дава възможността да превърнете вашия WordPress сайт в преуспяваща социална мрежа.

en: External Libraries
bg: Външни библиотеки

en: Contributors to BuddyPress %s
bg: Работещи по BuddyPress %s

en: Recent Rockstars
bg: Нови звезди

en: Navigator
bg: Навигатор

en: Core Developer
bg: Основен разработчик

en: Core Team
bg: Основен екип

en: Project Lead
bg: Ръководител на проекта

en: Lead Developer
bg: Старши разработчик

[ctx: @buddypressdev twitter account name]
en: Development
bg: Разработка

en: Project Leaders
bg: Ръководители на проекта

en: BuddyPress is created by a worldwide network of friendly folks like these.
bg: BuddyPress е създаден от световна мрежа от дружелюбни хора като тези.

[ctx: About screen, link to development blog]
en: Development Blog
bg: Развитие на блога

[ctx: About screen, website links]
en: Learn more:
bg: Научете повече:

[ctx: About screen, link to project blog]
en: News
bg: Новини

[ctx: About screen, link to support site]
en: Support
bg: Подкрепа

[ctx: About screen, link to documentation]
en: Documentation
bg: Документация

en: User Documentation
bg: Потребителска документация

en: The BuddyPress Codex is maintained and updated regularly with new articles and tutorials.
bg: BuddyPress Codex се поддържа и актуализира редовно с нови статии и уроци.

en: Continued improvements to inline code documentation make it easier for developers to understand how BuddyPress works.
bg: Постоянните подобрения в съпътстващата документация подпомагат на разработчиците да разберат как работи BuddyPress

en: Improved caching for the following components: Messages, Profiles, Members &amp; Member Types, and Friends.
bg: Подобрено кеширане за следните компоненти: Съобщения, Профили, членове &AMP; Видове членове, и приятелите си.

en: Components can register new features
bg: Компонентите могат да регистрират нови характеристики

en: Plugin developers can register new features or check if a component feature is registered using the <code>BP_Component</code> class.
bg: Плугин разработчиците могат да регистрират нови характеристики или да проверят дали даден компонент характеристика се регистрира по <code>BP_Component</code> клас.

en: Cache Improvements
bg: Подобрения в кеша

en: Developer Reference
bg: Документация за разработчици

en: Blog Post Activity
bg: Активни блог пупликации

en: BuddyPress now generates better excerpts in the activity streams for posts containing images or other embedded media content.
bg: BuddyPress сега генерира по-добри откъси в потоците за дейността за мнения съдържащи изображения или други вградени медийни съдържания.

en: Member Type Directories
bg: Членове тип директории

en: Create directories of member types in your site using the Member Type API.
bg: Създаване на директории на вида член в сайта с помощта на членовете тип API.

en: Companion Stylesheets For Themes
bg: Придружаващите стилове на теми

en: Improved styling and integration of BuddyPress components with bundled WordPress themes, Twenty Fifteen and Twenty Fourteen.
bg: Подобрен дизайн и интеграция на BuddyPress компоненти с пакетни WordPress теми, Twenty Fifteen и Twenty Fourteen.

en: Star Private Messages
bg: Лични съобщения със звезда

en: Mark important messages in your inbox from your friends with a star.
bg: Маркирайте важни съобщения в пощенската си кутия от приятелите си с една звезда.

en: Under the Hood
bg: Под капака

en: Learn more &rarr;
bg: Научете повече &rarr;

en: Upload Profile Pictures with Drag and Drop
bg: Качване на профилни снимки с влачене и пускане

en: The Finer Points
bg: Основните точки

en: You can drag and drop any image you choose to upload as your profile photo. The interface is mobile-ready and now includes integration with phone and laptop cameras. This is an example of what can be developed using the new Attachments API, the long-awaited foundation for media-related BuddyPress components and features.
bg: Всяка снимка, която искате да добавите като профилна, може да бъде качена тук с придърпване и пускане (drag&drop). Интерфейсът е удобен за ползване и през мобилно устройство и има интеграция с камерите на телефона или компютъра ви. Това е само пример за възможностите, които новото Attachments API, дългоочакваната основа на нови функционалности в BuddyPress, базирани на изображения.

en: Revamped Profile Picture Upload UI
bg: Преправен процес за качване на профилни снимки

en: Built with the Attachments API, the new foundation for BuddyPress media management.
bg: Създаден с Attachments API, новата основа на начина, по който BuddyPress управлява медийни файлове.

en: Can&#8217;t find what you need? Stop by <a href="https://buddypress.org/support/">our support forums</a>, where active BuddyPress users and developers are waiting to share tips and more.
bg: Не намирате каквото търсите? Влезте във<a href="https://buddypress.org/support/"> форумите за помощ</a>, където активни потребители на BuddyPress и разработчици чакат да споделят съвети и повече.

en: Looking for help? The <a href="https://codex.buddypress.org/">BuddyPress Codex</a> has you covered.
bg: Търсите помощ? <a href="https://codex.buddypress.org/">BuddyPress Документацията</a> ще ви бъде полезна

en: Community and Support
bg: Общност и поддръжка

en: Repair Data
bg: Възстановяване на данни

en: Manage Groups
bg: Управление на групи

en: Moderate Activity Streams
bg: Модериране на потоците активност

en: Manage User Signups
bg: Управление на регистрациите

en: Add User Profile Fields
bg: Добавяне на полета на профила

en: Administration Tools
bg: Инструменти на администрацията

en: Customize Settings
bg: Промяна на настройките

en: Get Started
bg: Започнете от тук

en: Assign Components to Pages
bg: Задаване на страници за отделните части

en: Set Up Components
bg: Настройки на отделните части

en: Configure BuddyPress
bg: Настройки на BuddyPress

en: Getting Started with BuddyPress
bg: Запознайте се с BuddyPress

en: About
bg: Относно

en: About BuddyPress
bg: За BuddyPress

en: Activity auto-refresh
bg: Авто-обновяване на активността

en: Blog &amp; Forum Comments
bg: Коментари в блог &amp; форум

en: Activity Settings
bg: Настройки на активността

en: bbPress Configuration
bg: Конфигурация на bbPress

en: Legacy Group Forums
bg: Форуми на групите (Наследени)

en: Group Photo Uploads
bg: Качване на снимка на група

en: Group Creation
bg: Създаване на групи

en: Groups Settings
bg: Настройки на групите

en: Profile Syncing
bg: Синхронизиране на профил

en: Profile Photo Uploads
bg: Качени снимки

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Profile Settings
bg: Настройки на профила

en: Account Deletion
bg: Изтриване на профил

en: Toolbar
bg: Лента с инструменти

en: Main Settings
bg: Основни настройки

en: Available Tools
bg: Налични инструменти

en: BuddyPress Settings
bg: Настройки на BuddyPress

en: BuddyPress Pages
bg: Страниците на BuddyPress

en: BuddyPress Components
bg: Компоненти в BuddyPress

en: Help
bg: Помощ

en: BuddyPress Help
bg: Помощ за BuddyPress

en: Welcome to BuddyPress
bg: Добре дошли в BuddyPress

[ctx: buddypress tools intro]
en: Use the %s to repair these relationships.
bg: Използвайте %s за да възстановите тези връзки.

en: Tools
bg: Инструменти

en: Determining last activity dates for each user&hellip; %s
bg: Определяна на последна активност по дати за всеки потреител %s

en: Counting the number of active members on the site&hellip; %s
bg: Преброяване на активните участници в сайта %s

en: Repopulating Blogs records&hellip; %s
bg: Обновяване на записите на блога; %s

en: Counting the number of groups for each user&hellip; %s
bg: Преброяване на броя групи на всеки потребител; %s

en: Complete!
bg: Готово!

en: Failed!
bg: Грешка!

en: Counting the number of friends for each user&hellip; %s
bg: Преброяване на броя приятели на всеки потребител %s

en: Repopulate blogs records
bg: Обновяване на записите на блога

en: Count groups for each user
bg: Преброяване на групите на всеки потребител

en: Count friends for each user
bg: Преброяване на приятелите на всеки потребител

en: Repair user "last activity" data
bg: Поправка на данните за последна активност на потребителя

en: Count total members
bg: Преброяване на всички членове

en: Repair Items
bg: Възстановяване

en: Data to Repair:
bg: Данни за възстановяване:

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than one repair job at a time.
bg: Някои от тези инструменти създават проблеми с базата от данни. Избягвайте да пускате повече от един възстановяващ процес.

en: Use the tools below to manually recalculate these relationships.
bg: Използвайте тези инструменти за ръчно прегенериране на връзките.

en: BuddyPress keeps track of various relationships between users, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
bg: BuddyPress следи връзките между потребители, групи и единици активност. От време на време тези връзки се чупят, особено след добавяне на нови данни или обновяване.

en: BuddyPress Tools
bg: Инструменти на BuddyPress

en: Associate WordPress Pages with the following BuddyPress Registration pages.
bg: Сътрудник WordPress Страници за  BuddyPress Регистрация.

en: Registration
bg: Регистрация

en: - None -
bg: - Няма -

en: Associate a WordPress Page with each BuddyPress component directory.
bg: Сътрудник WordPress страниците за всяка директория за компонентите на BuddyPress.

en: Directories
bg: Директории

en: Absolute path to your bbPress configuration file.
bg: Път до конфигурационния файл за bbPress.

en: File does not exist
bg: Файлът не съществува

en: Repair
bg: Поправка

en: Attempt to save a new config file.
bg: Опит за запазване на нов конфигурационен файл.

en: Allow customizable avatars for groups
bg: Позволяване на промяна на аватара на група

en: Administrators can always create groups, regardless of this setting.
bg: Администраторите винаги могат да създават групи, независимо от настройките.

en: Enable group creation for all users
bg: Всички потребители могат да създават групи

en: Allow registered members to upload avatars
bg: Позволяване на регистрирани потребители да качват аватари

en: Enable BuddyPress to WordPress profile syncing
bg: Разрешаване на синхронизиране на BuddyPress с WordPress профилите

en: Automatically check for new items while viewing the activity stream
bg: Автоматична проверка за нова активност

en: Allow activity stream commenting on blog and forum posts
bg: Позволяване на коментари за активността към публикации в блогове и форуми

en: Allow Akismet to scan for activity stream spam
bg: Позволяване на Akismet да проверява потока за спам

en: Allow registered members to delete their own accounts
bg: Позволяване на регистрирани потербители да трият профилите си.

en: Show the Toolbar for logged out users
bg: Показване на лента с инструменти на влезли потребители

[ctx: Display name field]
en: Display Name
bg: Псевдоним

[ctx: First field-group name]
en: General
bg: Основни

en: User removed from spam.
bg: Потребителят е изключен от списъка на спамърите

en: User marked as spammer. Spam users are visible only to site admins.
bg: Потребителя е маркиран като спамър. Спамърите са видими само за администраторите на сайта.

en: <em>Logged-Out</em> links are not visible to users who are logged in.
bg: <em>Връзките за изход</em> не са видими за потребители, които са влезли в профилите си.

en: Add to Menu
bg: Добавяне в менюто

en: <em>Logged-In</em> links are relative to the current user, and are not visible to visitors who are not logged in.
bg: <em>Връзките за вход</em> се настройват според конкретния потребител и не са видими за потребители, които не са влезли в профилите си.

en: Logged-Out
bg: Излязъл

en: Logged-In
bg: Влязъл

en: Your users will distinguish themselves through their profile page. Create relevant profile fields that will show on each users profile.<br /><br />Note: Any fields in the first group will appear on the signup page.
bg: Вашите потребители ще се отличават чрез потребителския си профил. Създаване на съответните полета в профила, които да се показват на всеки потребителски профил <br /> <br />. Забележка: Всички полета в първата група ще се появяват на страницата за регистрация.

en: Extra configuration settings are provided and activated. You can selectively enable or disable any setting by using the form on this screen.
bg: Имате на разположение и активирани и допълнителни настройки. Всички настройки се включват и изключват от този екран.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Managing Settings</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Управление на настройки</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Managing Pages</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Управление на страници</a>

en: BuddyPress Components use WordPress Pages for their root directory/archive pages. You can change the page associations for each active component by using the form below.
bg: Компонентите на BuddyPress използват страниците на  WordPress за своите основни и архивни страници. Във формата долу можете да промените страниците за всеки компонент.

en: By default, all but four of the BuddyPress components are enabled. You can selectively enable or disable any of the components by using the form below. Your BuddyPress installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible to anyone using the site.
bg: Само четири от компонентите на BuddyPress са включени по подразбиране. Изберете кои компоненти да включите или изключите от формата долу. Инсталацията ви ще продължи да функционира. Функционалностите, които изключите обаче, вече няма да са достъпни за потребителите на сайта.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profile Fields</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Управление на профилни полета</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Managing Components</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Управление на  компоненти</a>

en: Forums
bg: Форуми

en: Settings
bg: Настройки

en: Pages
bg: Страници

en: Each BuddyPress Component needs its own WordPress page. The following WordPress Pages have more than one component associated with them: %2$s. <a href="%1$s">Repair</a>
bg: Всеки BuddyPress Компонент се нуждае от собствена WordPress страница. Следните активни компоненти на BuddyPress не са асоциирани със страници в WordPress: %2$s. <a href="%1$s">Поправка</a>

en: The following active BuddyPress Components do not have associated WordPress Pages: %2$s. <a href="%1$s">Repair</a>
bg: Следните активни компоненти на BuddyPress не са асоциирани със страници в WordPress: %2$s. <a href="%1$s">Поправка</a>

en: Register
bg: Регистрация

en: Activate
bg: Активация

en: <strong>BuddyPress is almost ready</strong>. You must <a href="%s">update your permalink structure</a> to something other than the default for it to work.
bg: <strong>BuddyPress е почти готов</strong>. Вие трябва да <a href="%s">направите Вашата permalink структура</a> друга, различна от тази по подразбиране, за да работи.

en: Components, Pages, Settings, and Forums, have been moved to <a href="%s">Settings &gt; BuddyPress</a>. Profile Fields has been moved into the <a href="%s">Users</a> menu.
bg: Компонентите, страниците, настройките и форумите са преместени в <a href="%s">Настройки на BuddyPress</a>. Профилните полета са преместени в менюто <a href="%s">Потребители</a>.

en: Don't worry! We've moved the BuddyPress options into more convenient and easier to find locations. You're seeing this page because you are running a legacy BuddyPress plugin which has not been updated.
bg: Няма страшно! Преместихме настройките на BuddyPress на по-адекватни и лесни за откриване места. Виждате тази страница, защото вероятно ползвате наследено разширение за BuddyPress, което не е обновено.

en: Why have all my BuddyPress menus disappeared?
bg: Защо изчезнаха всичките ми менюта в BuddyPress?

en: Record activity for new sites, posts, and comments across your network.
bg: Записване на активности за нови сайтове, публикации и коментари в мрежата.

en: Record activity for new posts and comments from your site.
bg: Записване на нови публикации и коментари за сайта ви.

en: Site Tracking
bg: Сайт следене

en: Group forums allow for focused, bulletin-board style conversations.
bg: Форумите в групи поощряват фокусирани дискусии.

en: Group Forums (Legacy)
bg: Форуми на групите (Наследство)

en: Groups allow your users to organize themselves into specific public, private or hidden sections with separate activity streams and member listings.
bg: Групите позволяват на потребителите да се организират в конкретни публични, частни или скрити групи с отделни насоки на дейности и членство.

en: User Groups
bg: Потребителски групи

en: Global, personal, and group activity streams with threaded commenting, direct posting, favoriting, and @mentions, all with full RSS feed and email notification support.
bg: Глобална, лична и групова активност на потоци с коментари, директно публикуване, любими и @спомени, всички с пълна RSS feed и подкрепа на известията по пощата.

en: Allow your users to talk to each other directly and in private. Not just limited to one-on-one discussions, messages can be sent between any number of members.
bg: Оставете на потребителите си да говорят помежду си директно или частно. Не ги ограничавайте само до едина дискусия, потребителите ще могат да си изпращат произволен бори съобщения по между си.

en: Private Messaging
bg: Лични съобщения

en: Let your users make connections so they can track the activity of others and focus on the people they care about the most.
bg: Нека вашите потребители могат да се сприятеляват помежду си, така те ще могат да следят дейността на своите приятели и да се фокусира върху хората от, които се интересуват.

en: Friend Connections
bg: Свързване с приятели

en: BuddyPress Forums are retired. Use %s.
bg: Форумите на BuddyPress вече не се обновяват. Използвайте %s.

en: Group Forums
bg: Форуми в групата

en: Everything in a BuddyPress community revolves around its members.
bg: Всичко в общността на BuddyPress се върти около своите членове.

en: Community Members
bg: Членове на общността

en: It&#8216;s what makes <del>time travel</del> BuddyPress possible!
bg: Това е нещото, което прави <del>пътуването във времето</del> и BuddyPress възможно!

en: BuddyPress Core
bg: BuddyPress Основа

en: No components found.
bg: Няма намерени компоненти.

en: Description
bg: Описание

en: Component
bg: Компонент

en: Retired <span class="count">(%s)</span> | Retired <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Отпаднал <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Отпаднали <span class="count">(%s)</span>

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Задължителен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Задължителни <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Неактивен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Неактивни <span class="count">(%s)</span>

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Активен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Активни <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: Notify members of relevant activity with a toolbar bubble and/or via email, and allow them to customize their notification settings.
bg: Уведомяване на членове с подобна активност чрез известие в лентата с инструменти и/или по електронна поща и разрешение за персонализация на настройките за известия.

en: Notifications
bg: Известия

en: Allow your users to modify their account and notification settings directly from within their profiles.
bg: Персонализирайте вашата общност с разширени полета за вашите потребители за да могат да се опишат по-добре.

en: Account Settings
bg: Профилни настройки

en: Customize your community with fully editable profile fields that allow your users to describe themselves.
bg: Персонализирайте вашата общност с пълноценни полета за редактиране на профила, които позволява на потребителите, да се опише.

en: Extended Profiles
bg: Разширен профил

en: Save Settings
bg: Запази настройките

en: Components
bg: Компоненти

en: Max posts to show:
bg: Максимален брой публикации за показване:

en: Link widget title to Blogs directory
bg: Връзка на заглавието на джаджата с директорията блогове

[ctx: Label for the Title field of the Recent Networkwide Posts widget]
en: Title:
bg: Заглавие

en: Sorry, there were no posts found. Why not write one?
bg: За съжаление няма намерени публикации. Защо не напишете една?"

en: Recent Networkwide Posts
bg: Последни публикации в сайта

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recent Networkwide Posts
bg: Последни публикации в мрежата

en: A list of recently published posts from across your network.
bg: Списък на скоро публикувани мнения от цялата ви мрежа.

en: %s site | %s sites
bg[0]: %s сайт
bg[1]: %s сайтове

en: Visit Site
bg: Виж Сайта

en: Search
bg: Търси

en: %s's Recent Comments
bg: Последните коментари на %s

en: %s's Recent Posts
bg: Последните публикации на %s

en: %s's Sites
bg: %s Сайтове

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site.  <a href="%3$s">Login</a> as "%4$s" using your existing password.
bg: <a href="%1$s">%2$s</a> е Вашия нов сайт.  <a href="%3$s">Влезте в акаунта си</a> като "%4$s" и използвате избраната паролата.

en: Congratulations! You have successfully registered a new site.
bg: Поздравления! Успешно регистрирахте нов сайт.

en: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
bg: Бих желал сайта ми да се появява в търсещи машини, както и в публичните списъци на тази мрежа.

en: Privacy:
bg: Поверителност:

en: Site Title:
bg: Заглавие на сайта:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed so choose carefully!)
bg: Трябва да бъде най-малко 4 символа(само букви и цифри). Не може да се променя, така че бъдете внимателни!)

en: domain.
bg: домейн.

en: blogname
bg: име на блога

en: Your address will be
bg: Вашият адрес ще бъде

en: Site Domain:
bg: Домейн на Сайта:

en: Site Name:
bg: Име на сайта:

en: Create Site
bg: Създаване на сайт

en: If you&#8217;re not going to use a great domain, leave it for a new user. Now have at it!
bg: Ако няма да използвате голям домейн, оставете го за нов потребител. Оставете го сега !

en: By filling out the form below, you can <strong>add a site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites that you can have, so create to your heart's content, but blog responsibly!
bg: Чрез попълване на формата по-долу, Вие може <strong>да добавите сайт към акаунта си</strong>. Няма ограничение в броя на сайтовете, които може да имате, но блогвайте отговорно!

en: There was a problem; please correct the form below and try again.
bg: Възникна проблем; поправете грешките във формата и опитайте отново.

en: Latest Post: %s
bg: Най-нова публикация: %s

en: Never active
bg: Никога активни

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s site | Viewing %1$s - %2$s of %3$s sites
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s сайт
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s сайтове

en: active %s
bg: беше тук %s

en: Profile picture of site author %s
bg: Профилна снимка на автор %s

en: Viewing 1 site
bg: Преглед на 1 сайт

en: Posts
bg: Публикации

en: New post published
bg: Публикуван е нов пост

en: Create a Site
bg: Създайте Сайт

en: Sites
bg: Сайт

en: Sites <span class="%s">%s</span>
bg: Сайтове <span class="%s">%s</span>

en: My Sites
bg: Моите Сайтове

en: Search sites...
bg: Търсене на сайтове...

[ctx: component directory title]
en: Sites
bg: Сайтове

en: Site Directory
bg: Сайт категория

en: %1$s commented on the post, %2$s
bg: %1$s  коментира публикацията, %2$s

en: %1$s commented on the post, %2$s, on the site %3$s
bg: %1$s коментира публикацията, %2$s, на сайта %3$s

en: %1$s wrote a new post, %2$s
bg: %1$s написа нова публикация, %2$s

en: %1$s wrote a new post, %2$s, on the site %3$s
bg: %1$s написа нова публикация, %2$s, на сайта %3$s

en: (no title)
bg: (без заглавие)

en: %s created the site %s
bg: %s създаде сайт %s

en: Comments
bg: Коментари

en: New post comment posted
bg: Изпратен е нов коментар

en: New Sites
bg: Нови сайтове

en: New site created
bg: Създаден е нов Сайт

en: In reply to
bg: В отговор на

en: RSS feed 'id' must be defined
bg: Трябва да бъде определено 'id' за този RSS фийд.

en: Site Wide Activity RSS Feed
bg: RSS хранилка за активността в целия сайт

en: Public Message
bg: Публично Съобщение

en: Send a public message on your activity stream.
bg: Изпратете публично съобщение на вашата активна стена.

en: a user
bg: потребител

en: Clear Filter
bg: Изчисти филтър

en: View
bg: Виж

en: Delete
bg: Изтрий

en: %1$s no longer accepts arguments. See the inline documentation at %2$s for more details.
bg: %1$s не приема аргументи. Прегледайте документацията - %2$s за подробности.

en: View Discussion
bg: Виж Дискусията

en: Profile picture of the author of the site %s
bg: Профилна снимка на автора на сайт %s

en: Group logo of %s
bg: Логото за Група на %s

en: Group logo
bg: Лого на групата

en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s item | Viewing %1$s - %2$s of %3$s items
bg[0]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s артикул
bg[1]: Преглед %1$s - %2$s на %3$s артикули

en: Profile picture
bg: Профилна снимка

en: Viewing 1 item
bg: Разглеждате 1 елемент

en: A member replies to an update or comment you've posted
bg: Потребител отговори на обновление или коментар, който сте публикувал

en: A member mentions you in an update using "@%s"
bg: Потребител Ви спомена в обновление, съдържащо "@%s"

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Activity
bg: Активност

en: You do not have access to this activity.
bg: Вие нямате достъп до тази дейност.

en: %1$s mentioned you
bg: %1$d ви спомена

en: You have %1$d new mentions
bg: Споменаха ви %1$d пъти

en: @%s Mentions
bg: @%s Споменат

en: %1$s replied to one of your comments:
    
    "%2$s"
    
    To view the original activity, your comment and all replies, log in and visit: %3$s
    
    ---------------------
bg: %1$s отговори на един от Вашите коментари:
    
    "%2$s"
    
    За да видите действието, Вашите коментари и всички отговори, влезте в акаунта си и посетете: %3$s
    
    ---------------------

en: %s replied to one of your comments
bg: %s отговори на един от Вашите коментари

en: %1$s replied to one of your updates:
    
    "%2$s"
    
    To view your original update and all comments, log in and visit: %3$s
    
    ---------------------
bg: %1$s отговори на едно от Вашите обновления:
    
    "%2$s"
    
    За да видите Вашето обновление и всички коментари, влезте в акаунта си и посетете: %3$s
    
    ---------------------

en: %s replied to one of your updates
bg: %s отговори на едно от Вашите обновления

en: To disable these notifications please log in and go to: %s
bg: За да премахнете тези известия, влезте в акаунта си и отидете в: %s

en: %1$s mentioned you in an update:
    
    "%2$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %3$s
    
    ---------------------
bg: %1$s Ви спомена в обновление:
    
    "%2$s"
    
    За да отговорите на това съобщението, посетете: %3$s
    
    ---------------------

en: %1$s mentioned you in the group "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
bg: %1$s  Ви спомена в групата "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    За да видите и да отговорят на съобщението, влезте и посетете:  %4$s
    
    ---------------------

en: %s mentioned you in an update
bg: %s Ви спомена в обновление

en: Profile picture of %s
bg: Изображение на профила за %s

[ctx: Page and <title>]
en: My Activity
bg: Моята активност

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Friends
bg: Приятели

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Favorites
bg: Любими

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Personal
bg: Лични

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Activity
bg: Активност

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions
bg: Споменавания

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions <span class="count">%s</span>
bg: Споменавания <span class="count">%s</span>

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Groups
bg: Групи

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Friends
bg: Приятели

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Favorites
bg: Любими

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Mentions
bg: Споменавания

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Personal
bg: Лична

[ctx: Profile activity screen nav]
en: Activity
bg: Активност

en: Search Activity...
bg: Търсене в Активност...

[ctx: component directory title]
en: Site-Wide Activity
bg: Активност в целия сайт

en: Activity Streams
bg: Потоци с действия

en: Sorry, the item you are replying to no longer exists.
bg: Съдържанието, на което отговаряте, вече не съществува.

en: There was an error posting your reply. Please try again.
bg: Възникна грешка при публикуването на отговора. Моля, опитайте отново.

en: Thumbnail
bg: Умалено изображение

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
en: %1$s wrote a new <a href="%2$s">item</a>
bg: %1$s добави <a href="%2$s">нещо ново</a>

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
en: %1$s wrote a new <a href="%2$s">item</a>, on the site %3$s
bg: %1$s добави <a href="%2$s">нещо ново</a>, в сайта %3$s

en: %s posted a new activity comment
bg: %s публикува нов коментар

en: %s posted an update
bg: %s публикува обновление

en: Activity Comments
bg: Коментари

en: Replied to a status update
bg: Свързани с обновяване на статус

en: Updates
bg: Обновления

en: Posted a status update
bg: Новият статус е публикуван

[ctx: Post Type generic activity post admin filter]
en: New item published
bg: Публикувано

en: Load Newest
bg: Зареждане на най-новото

en: [Read more]
bg: [Виж още]

en: Activity History
bg: История

en: Akismet was unable to check this item (response: %s), will automatically retry again later.
bg: Akismet не успя да провери този обект (отговор: %s), по-късно ще направи повторен опит.

en: Akismet cleared this item
bg: Akismet изчисти този обект

en: Akismet caught this item as spam
bg: Akismet разпозна това като спам

en: %s reported this activity as not spam
bg: %s отбеляза, че това не е спам

en: %s reported this activity as spam
bg: %s отбеляза това като спам

en: History
bg: История

en: Un-spammed by %s
bg: Махнато от спама от %s

en: Flagged as spam by %s
bg: Маркирано като спам от %s

en: Cleared by Akismet
bg: Изчистено от Akismet

en: Flagged as spam by Akismet
bg: Маркирано като спам от Akismet

en: <a href="%1$s">View Activity</a>
bg: <a href="%1$s">Преглед на активността</a>

en: %s related activity | %s related activities
bg[0]: %s подобна активност
bg[1]: %s подобна активност

note: translators: 2: activity admin ui date/time
en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
bg: Написано на <a href="%1$s">%2$s от %3$s</a>

en: Are you sure?
bg: Сигурен ли сте?

en: Replies disabled
bg: Отговорите са изключени

en: Replies are disabled for this activity item
bg: Отговорите за този тип активност са изключени

en: Unregistered action - %s
bg: Нерегистрирано действие %s

en: Select activity item %1$d
bg: Избор на елемент %1$d

en: Filter
bg: Филтър

en: View all actions
bg: Всички действия

[ctx: Admin SWA column header]
en: In Response To
bg: В отговор на

[ctx: Admin SWA column header]
en: Action
bg: Действие

[ctx: Admin SWA column header]
en: Activity
bg: Активност

[ctx: Admin SWA column header]
en: Author
bg: Автор

en: Delete Permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Not Spam
bg: Не е спам

en: Mark as Spam
bg: Отбелязване като спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span>
bg: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: All
bg: Всички

en: No activities found.
bg: Не бяха намерени резултати.

en: Reply
bg: Отговор

en: Cancel
bg: Откажете

en: Reply to Activity
bg: Отговори

en: Search all Activity
bg: Търсене в активност

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
bg: Резултати от търсенето за &#8220;%s&#8221;

[ctx: Admin SWA page]
en: Activity
bg: Активност

en: Activity related to ID #%s
bg: Активност свързана с ID #%s

en: The activity item has been updated successfully.
bg: Успешно обновяване.

en: %s activity item has been successfully unspammed. | %s activity items have been successfully unspammed.
bg[0]: %s активност беше върната от спам.
bg[1]: %s активности бяха върнати от спам.

en: %s activity item has been successfully spammed. | %s activity items have been successfully spammed.
bg[0]: %s активност беше отбелязана като спам.
bg[1]: %s активности бяха отбелязани като спам.

en: Errors occurred when trying to update these activity items:
bg: Възникна грешка при обновяването на тези действия:

en: An error occurred when trying to update activity ID #%s.
bg: Възникна грешка при опита за обновяване на ID на активност #%s.

en: %s activity item has been permanently deleted. | %s activity items have been permanently deleted.
bg[0]: %s действието е изтрито
bg[1]: %s действията са изтрити.

en: These identify the object that created this activity. For example, the fields could reference a pair of site and comment IDs.
bg: Означават обектът, извършил на конкретна активност. Например тези полета могат да се отнасят към двойка ID-та - на сайт и коментар.

en: Secondary Item ID
bg: ID на второстепенен елемент

en: Primary Item ID
bg: ID на основен елемент

en: This activity item has a type (%s) that is not registered using bp_activity_set_action(), so no label is available.
bg: Тази активност е с тип (%s) който не е регистриран с bp_activity_set_action(), затова няма етикет, който да може да се приложи.

en: Author ID
bg: ID на автора

en: Activity generated by posts and comments, forum topics and replies, and some plugins, uses the link field for a permalink back to the content item.
bg: Активността от публикации и коментари, теми във форумите и отговори, както и от някои разширения, използва връзка, за да отведе обратно до съответното съдържание.

en: Link
bg: Връзка

en: Update
bg: Актуализация

en: Edit
bg: Редактирай

en: Submitted on: <strong>%1$s</strong>
bg: Написано на: <strong>%1$s</strong>

en: Spam
bg: Спам

en: Approved
bg: Одобрено

en: View Activity
bg: Преглед на активността

en: No activity found with this ID. <a href="%s">Go back and try again</a>.
bg: Не бе намерена активност с това ID. <a href="%s">Повторен опит</a>.

en: Content
bg: Съдържание

en: Action
bg: Действие

en: Editing Activity (ID #%s)
bg: Редактиране на запис (ID #%s)

en: In the <strong>In Response To</strong> column, if the activity was in reply to another activity, it shows that activity's author's picture and name, and a link to that activity on your live site. If there is a small bubble, the number in it shows how many other activities are related to this one; these are usually comments. Clicking the bubble will filter the activity screen to show only related activity items.
bg: В колоната <strong>В отговор на</strong>, в случай че активността е отговор на друга активност, се показват снимката и името на автора на действието и връзка към това действие на сайта ви. Ако има малко балонче, номерът в него показва колко други действия са свързани с това; обикновено се случва при коментари. Натискане на балончето ще покаже всички свързани действия.

en: In the <strong>Activity</strong> column, above each activity it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the activity item was generated on your site. Clicking on the date/time link will take you to that activity on your live site. Hovering over any activity gives you options to reply, edit, spam mark, or delete that activity.
bg: В колона <strong>Активност</strong>, над всяко действие пише &#8220;Публикувано на,&#8221; последвано от часа и датата, на която са се появили на сайта. Натискането на датата или часа ще ви отведе до точно това действие в сайта. Посочването на всяко действие ще ви даде възможност да отговорите, редактирате, маркирате като спам или изтриете даденото действие.

en: Moderating Activity
bg: Модериране

en: There are many different types of activities. Some are generated automatically by BuddyPress and other plugins, and some are entered directly by a user in the form of status update. To help manage the different activity types, use the filter dropdown box to switch between them.
bg: Има различни видове активност. Някои се генерират автоматично от BuddyPress и разширения, други се обновяват ръчно от потребителите като статусите. Падащото меню ще ви помогне да превключвате между различните видове активност.

en: You can manage activities made on your site similar to the way you manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on activities using the on-hover action links or the Bulk Actions.
bg: Управлението на активността в сайта става като това на коментари и друг тип съдържание. Екранът за настройки работи като останалите екрани през връзките или груповите действия.

[ctx: Activity items per page (screen options)]
en: Activity
bg: Активност

[ctx: activity admin edit screen]
en: Author ID
bg: ID на автора

[ctx: activity admin edit screen]
en: Type
bg: Тип

[ctx: activity admin edit screen]
en: Link
bg: Връзка

[ctx: activity admin edit screen]
en: Primary Item/Secondary Item
bg: Основен елемент/Второстепенен елемент

[ctx: activity admin edit screen]
en: Status
bg: Статус

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Managing Activity</a>
bg: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Управление на активност</a>

en: <a href="https://buddypress.org/support/">Support Forums</a>
bg: <a href="https://buddypress.org/support/">Форум за помощ</a>

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: For information about when and how BuddyPress uses all of these settings, see the Managing Activity link in the panel to the side.
bg: За информация как BuddyPress използва всички настройки, погледнете връзката Управление на активността в панела отстрани.

en: <strong>Type</strong> - Each distinct kind of activity has its own type. For example, <code>created_group</code> is used when a group is created and <code>joined_group</code> is used when a user joins a group.
bg: <strong>Тип</strong> - Всеки вид активност има собствен тип. Например, <code>created_group</code> се използва когато се създава група, а <code>joined_group</code> се използва при присъединяване на потребител към група.

en: <strong>Link</strong> - Used by some types of activity (e.g blog posts and comments, and forum topics and replies) to store a link back to the original content.
bg: <strong>Връзка</strong> - Използва се от някои активности (например публикации в блога и коментари, теми и отговори от форума), за да запази връзка към оригиналното съдържание.

en: <strong>Primary Item/Secondary Item</strong> - These identify the object that created the activity. For example, the fields could reference a comment left on a specific site. Some types of activity may only use one, or none, of these fields.
bg: <strong>Основен елемент/Второстепенен елемент</strong> - Отнасят се за обект, създаден като част от активност. Например полетата могат да се отнасят за коментар, оставен на конкретен сайт. Някои видове активност използват само едно или пък не използват тези полета.

en: Item, Link, Type
bg: Елемент, Връзка, Тип

en: You can also moderate the activity from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the activity.
bg: Модерацията на активността от този екран става през Статус зоната, където може да се променя и датата на конкретно действие.

en: The two big editing areas for the activity title and content are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Primary Item/Secondary Item, Link, Type, Author ID) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
bg: Големите зони за заглавие и съдържание са фиксирани, но всичко останало може да бъде местено с влачене и пускане, да бъде свито или разпънато с натискане на името на всеки модул. През Настройките на екрана се скриват или показват полетата Основен елемент/Второстепенен елемент, Връзка, Тъп, ID на автора. Пак от там се настройват колоните на изгледа.

en: You edit activities made on your site similar to the way you edit a comment. This is useful if you need to change which page the activity links to, or when you notice that the author has made a typographical error.
bg: Редактирането на активност в сайта се прави подобно на редактирането на коментар. Полезно е ако трябва да смените връзката към страницата, към която конкретната активност води, или когато авторът е направил правописна грешка.

en: Overview
bg: Преглед

en: ERROR: The item you are trying to reply to cannot be found, or it has been deleted.
bg: ГРЕШКА: Записът, на който се опитвате да отговорите, не може да бъде намерен или е изтрит.

en: ERROR: Please type a reply.
bg: ГРЕШКА: Моля напишете отговор.

[ctx: Admin Dashbord SWA menu]
en: Activity
bg: Активност

[ctx: Admin Dashbord SWA page title]
en: Activity
bg: Активност

en: Activity feed of %s's favorites.
bg: Активност на любимите на %s.

note: translators: User activity favorites RSS title - "[Site Name] | [User Display Name] | Favorites"
en: %1$s | %2$s | Favorites
bg: %1$s | %2$s | Любими

en: Activity feed mentioning %s.
bg: Споменавания в потока активност %s.

note: translators: User mentions activity RSS title - "[Site Name] | [User Display Name] | Mentions"
en: %1$s | %2$s | Mentions
bg: %1$s | %2$s | Споменавания

en: Public group activity feed of which %s is a member.
bg: Публичен поток на групата, на която %s е член.

note: translators: Member groups activity RSS title - "[Site Name] | [User Display Name] | Groups Activity"
en: %1$s | %2$s | Group Activity
bg: %1$s | %2$s | Активност в групите

en: Activity feed for %s's friends.
bg: Активност на приятелите на %s.

note: translators: Friends activity RSS title - "[Site Name] | [User Display Name] | Friends Activity"
en: %1$s | %2$s | Friends Activity
bg: %1$s | %2$s | Активност на приятелите

en: Activity feed for %s.
bg: Активност за %s.

note: translators: Personal activity RSS title - "[Site Name] | [User Display Name] | Activity" translators: Group activity RSS title - "[Site Name] | [Group Name] | Activity"
en: %1$s | %2$s | Activity
bg: %1$s | %2$s | Активност

en: Activity feed for the entire site.
bg: Активността в целия сайт.

note: translators: Sitewide activity RSS title - "[Site Name] | Site Wide Activity"
en: %s | Site-Wide Activity
bg: %s | Активност в целия сайт

en: There was an error removing that activity as a favorite. Please try again.
bg: Възникна грешка при премахването на тази активност от любими. Моля, опитайте отново.

en: Activity removed as favorite.
bg: Действието е премахнато от любими.

en: There was an error marking that activity as a favorite. Please try again.
bg: Възникна грешка при маркирането на тази активност като любима. Моля, опитайте отново.

en: Activity marked as favorite.
bg: Действието е маркирано като любимо.

en: There was an error posting that reply. Please try again.
bg: Възникна грешка при публикуването на отговора. Моля, опитайте отново.

en: Reply Posted!
bg: Отговорът е публикуван.

en: Please do not leave the comment area blank.
bg: Моля, не оставяйте полето за коментари празно.

en: There was an error when posting your update. Please try again.
bg: Възникна грешка при публикуване. Моля, опитайте отново.

en: Update Posted!
bg: Обновлението е публикувано!

en: Please enter some content to post.
bg: Моля въведете съдържание, което да публикувате.

en: The activity item has been marked as spam and is no longer visible.
bg: Този запис е отбелязан като спам и вече не е видим.

en: There was an error when deleting that activity
bg: Възникна грешка при изтриването на това действие.

en: Activity deleted successfully
bg: Активността е изтрита успешно
